elektronarzedzia

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 grudnia 2018, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

potrzebuję dobrej wkrętarki akumulatorowej, jakie modele polecacie? Co najlepiej się wam sprawdziło w pracy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2018, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

w firmie używam głównie AEG, to są bardzo solidne narzędzia. Nie są awaryjne, nawet jak ostatnio wiertrka mi ze sporej wysokości spadła to nic się nie uszkodziło. Ja jestem jak najbardziej za silnikami bezszczotkowymi, są bardziej trwałe ale to już decyzja zależy od Ciebie, jaki masz budżet i jak częso bedziesz danego sprtu uzywał

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2018, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie kieruję się przy wyborze sprzętu promocjami czy gaetkami z marketów budowlanych. Ale od długiego czasu korzystam z narzędzi akumulatorowych aeg i mam do nich zaufanie, więc jak jest jakaś promocja, a akurat czegoś potrzebuję, to biorę ;) Np. bardzo jestem zadwowolony z AEG BS12G3LI-152C. To tak dobra wkrętarka, ze chętnie kupiłbym drugą taką samą :P

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo używasz tej wiertarki? Ona zdaje się jest bez udaru? Czy miałeś do czynienia ze wiertarkami z udarem AEG? Bo przyznam, że te interesowałyby mnie badziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2019, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli szukacie wiertarki do domowego użytku to polecam wybrac cos z ryobi. Mają sprzet tani i dobry. Sam uzywam od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Ryobi ma taką serie one plus - do każdego narzedzia z tej serii pasuje ta sama bateria wiec jak ma się kilka rodzajów sprzetów to nie trzeba kupowac do kazdego akumulatora

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2019, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co konkretnie szukasz i jakiej mocy potrzebujesz. U mnie Makita dobrze się spisuje i śmiało moge polecić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2019, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż części do maszyn budowlanych np: bruzdownic, frezarek, kompresorów to polecam kontakt do firmy http://abematech.pl/oferta/. Firma oferuję również serwis urządzeń typu makita,Lux-Tools, CMI, Bosch czy Hitachi.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2019, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik anit napisał: potrzebuję dobrej wkrętarki akumulatorowej, jakie modele
polecacie? Co najlepiej się wam sprawdziło w pracy?


anit, sam również miałem problem z wyborem. Nie wiem do czego potrzebujesz. Na użytek domowy czy zależy Ci na bardziej profesjonalnym sprzęcie. Daj znać, to wtedy Ci doradzę. Przejrzyj również sobie artykuł na stronie http://www.wkretarki24.pl/ W kilku punktach opisuje jak wybrać wkrętarkę. Po przeczytaniu łatwiej było mi określić potrzeby i wybrać odpowiedni sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2019, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór elektronarzedzi mają na narzedzia.pl, zamawiałem tam sporo sprzętu, głównie AEG bo bardzo mi się t marka dobrze sprawdza juz od lat i nie widzę sensu szukania innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2020, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

AEG ruszyło także ze swoim oficjalnym sklepem na allegro, można wiele elektronarzędzi kupić taniej bo i wybór mają spory. Do mnie jedzie nowy akumulator PRO, zamówiłem właśnie u nich w fajnej cenie, a te aku są świetne, wytrzymalsze i mają wskanik rozładowania

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >