fajne pomysły na małą łazienkę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

7 czerwca 2018, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mała łazienka może być wyzwaniem na etapie projektowania, ale sprytne triki dekoratorskie oraz przemyślane rozwiązania mogą stworzyć naprawdę funkcjonalną przestrzeń. Wszystko o doborze kolorystyki w takim wnętrzu znajdziecie Państwo w linku: https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/jak-d obrac-kolory-scian-w-malej-lazience

Ten post był edytowany przez e-Rzecznik Śnieżka dnia: 7 czerwca 2018, 15:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2018, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Małe wnętrza to wyzwanie aranżacyjne dla każdego projektanta, ale dobry projektant sobie z każdym pomieszczeniem poradzić.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_ rs

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2018, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli łazienka jest naprawdę mała to zdecydowanie warto zacząć od kolorystyki ścian i dobrać ładne, jasne płytki i akcesoria z dużym lustrem które ją odpowiednio powiększą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki rodzaj WC wybraliście?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2018, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi czy lepiej montować kabinę prysznicową Czy wannę ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2019, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie pisałem w innym wątku kilka dni temu, że jak łazienka jest mała to trzeba stosować albo prysznic, albo małą wannę. Najlepiej maksymalnie o długości 150 cm. Tu polecam produkty firmy Massi (bardzo dobra jakość, wykonanie, różne modele) i wizytę w sklepie https://tanialazienka.com/. Za rozsądne pieniądze można wyposażyć łazienkę

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2019, 05:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie wybrałbym prysznic.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2019, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli moglibyście wrzucić jakieś zdjęcia byłbym wdzięczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2019, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaką polecacie kabinę prysznicową?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2019, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainspiruj się lustrami które optycznie powiększają każdą łazienkę. Generalnie im lustro większe tym lepiej. Dodatkowym atutem mogą być lustra z oświetleniem np takie wzoryhttps://lustraledowe.pl/8-lustra-lazienkowe-z -oswietleniem-led

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >