fajne pomysły na małą łazienkę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

17 kwietnia 2015, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Z uwagi na to iż łazienka jest mała,to proponuję urządzić ją w jasnych kolorach,dając też duze lustro,to zawsze pomaga powiększyć przestrzeń,a same akcesoria do jej urządzenia,wyposażenia znajdziecie na www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2015, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Gra kolorami, lustrami , czy światłem na pewno pozwoli takie pomieszczenie powiększyć optycznie, no i oczywiście ważna jest kwestia odpowiedniego wyposażenia, żeby to zagrało.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

widziałam wiele projektów łazienek i z każdego coś skradłam do swojej. Mialam tez szczescie ze trafiłam na sklep http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ gdzie mają spory wybór mebli i armatury bo tak zaoszczedzialam czas na poszukwaniu idealnych elementow.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest własnie genialne, że można poprzemycać sobie kilka pomysłów z projektów, które sie najbardziej podobają i stworzyć własny i niepowtarzalny. Ja na jednym widziałam deszczownicę (http://www.invena.pl/) i przepadłam, wiedziałam, że musze ja miec w swojej łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście do nas na www.Victori.pl ? Bo jeżeli nie proponuję nadrobić zaległości czym prędzej,teraz w maju przygotowaliśmy kilka naprawdę fajnych rabatów na artykuły do wyposażenia łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2015, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie trafia w mój gust co nie oznacza że jest brzydki,mi się po prostu nie podoba i szczerze mówiąc wolę nieco żywsze kolory,wzory płytek plus generalnie całe wyposażenie łazienki.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2015, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się podobają nowoczesne lazienki jak np te http://www.lazienkaplus.pl/pl/inspiracje/deante/129 - moim zdaniem marzenie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

I jeszcze tylko jeden drobny element do naszej łazienki - Kosz na śmieci. W sklepie smartbin.pl można znaleźć coś odpowiedniego do każdej aranżacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie dodatki jak kosz na śmieci,mydelniczka i ręczniki,to już tylko ozdoby,a póki co lepiej skupić się na podstawach i wybrać odpowiedni kolor płytek,a tutaj pomocna będzie nasza strona www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 524

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >