firma budowlana

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

23 maja 2017, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Was! Chciałbym się poradzić w kwestii firmy budowlanej, nie wiem jaką wybrać. Wiecie jak to jest z takimi firmami, mialem już nie raz do czynienia z taką firmą i jak na razie żadna nie okazała się godna polecenia. Poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy, kogoś kogo już sprawdziliście i możecie z czystym sumieniem mi polecić. Kolega poleca mi bardzo fajną firmę budowlaną która robiła prace wykończeniowe u niego w domu, i jest bardzo zadowolony. Chciałbym jednak poznać też Wasze zdanie na ten temat ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 23 maja 2017, 21:06
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2017, 06:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat sam mam kilka namiarów na dobre i godne zaufania firmy budowlane, więc jeżeli w dalszy ciągu wątek jest aktualny to mogę podać kilka adresów. Skąd dokładnie jesteś? Poszukaj też w dziale z ogłoszeniami na forum.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, mogę Ci polecić firmę budowlaną, która budowała nasz dom. Firma jest z Izabelina, działają na terenie województwa mazowieckiego. Budowali u nas pod klucz - od projektu aż po ściany i podłogi. Zamawialiśmy u nich także bramę garażową :) Firma jest naprawdę godna polecenia - solidna i terminowa. Przyznam, że bałem się budowy, znajomi straszyli, że to istny koszmar, ale u nas było zupełnie inaczej, mamy bardzo dobre wrażenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa, że na co dzień zajmujemy się budową domów z drewnianych bali, wiec jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy budowlanej to zerknij na www.NaturalLogHomes.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2017, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój dom budowała firma DD Projekt z Krakowa. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Bardzo wspierają podczas całego procesu budowlanego. Do tego z tego ci się orientuję to teraz mają zniżkę nawet 25% właśnie na budowę domu, więc grzechem byłoby nie skorzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadząc firmę budowlaną warto zadbać o to, aby pracownicy, którzy znajdują się na różnych inwestycjach posiadali odpowiednie zaplecze sanitarne. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Tutaj http://boxdesign.com.pl/kontenery-sanitarne/< /a> bowiem są dostępne kontenery sanitarne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mogę polecić firmę budowlaną - DMD Budownictwo. Firma z okolic Warszawy, nam w Markach budowali dom pod klucz. Doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze widać od razu, nas akurat obsługiwali podczas budowy p. Ola i p. Tadeusz. Właściciel firmy rownież super kontaktowy, też nam w kilku sprawach pomagał. Wrażenie ze współpracy mamy bardzo dobre.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj polecam sugerować się również opiniami i doświadczeniami znajomych w Twoim otoczeniu, na pewno każdy zna i może polecić dobrą firmę budowlaną której warto zaufać. Ważne aby była ona również terminowa.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2017, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kass87 napisał: Również mogę polecić firmę budowlaną - DMD
Budownictwo. Firma z okolic Warszawy, nam w Markach budowali
dom pod klucz. Doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze
widać od razu, nas akurat obsługiwali podczas budowy p.
Ola i p. Tadeusz. Właściciel firmy rownież super
kontaktowy, też nam w kilku sprawach pomagał. Wrażenie ze
współpracy mamy bardzo dobre.


Tez jestem klientem firmy DMD Budownictwo i tez moge polecic wspolprace z nimi. W 2016 roku wybudowali nasz dom pod Warszawa. Budowa przebiegala wrecz wzorowo, na podstawie ustalonego harmonogramu, zgodnie z ustaleniami. Firma wywiazala sie ze swoich obowiazkow wrecz wzorowo, naprawde budowa domu z nimi to jest przyjemnosc :) Kazdemy inwestorowi zycze takiej ekipy, choc wiem, ze niestety nie jest to regula.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

My budowaliśmy dom pod Warszawą z firmą Espiro Property, budowa domu jednorodzinnego przebiegła bez żadnych problemów, wszystko szło zgodnie z planem i ustalonym harmonogramem. Panowie to profesjonaliści, gorąco polecam tę firmę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też