fotowoltaika

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 września 2021, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

fotowoltaika Kraków - jaką firmę polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2021, 12:38

Coraz więcej firm oraz gospodarstw domowych decyduje się na działania fotowoltaiczne. Kluczową kwestią jest dobór odpowiednich paneli czy prawidłowe obliczenie mocy instalacji fotowoltaicznej. Jeśli interesuje was ta tematyka to na stronie fotowoltaika montaż inowrocław dowiecie się mnóstwo wartościowych informacji w tej dziedzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2021, 15:47

Moim zdaniem odnawialne źródła energii to nasza przyszłość. Sam zresztą planuję iść w tym kierunku na dużą skalę - chcę wybudować biogazownię. Prowadzę już rozmowy z https://www.egsystem.pl/biogazownie-spalarnie.php w tym temacie. Są w stanie zrobić dla mnie projekt w zakresie zasilania i wyprowadzania mocy, a następnie zająć się wykonaniem tego wraz z uzgodnieniami z zakładem energetycznym. Współpracowałem z tą firmą już kiedyś w innym temacie i wiem, że można na nich polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fotowoltaika Liczba postów: 68 Grupa: Technologie... W takim razie jeżeli szukacie przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości systemów fotowoltaicznych również do samodzielnego montażu...
  • Automatyka przemysłowa - rozwój Liczba postów: 2 Grupa: Technologie... Cześć :) Jeśli rozglądacie się za ciekawymi podpowiedziami w zakresie innowacji technologicznych jakie moglibyście wprowadzić do swojej firmy to tutaj polecam z...
  • Jakiej firmy kominek polecacie Liczba postów: 18 Grupa: Technologie... Szanowni Państwo, Zabudowę kominka najlepiej wykonać z profili aluminiowych oraz ogniotrwałej płyty gipsowej. Do spoinowania łączeń rekomenduję elastyczną masę....
  • pompy Liczba postów: 3 Grupa: Technologie... Polecam firmę Inventim, która instaluje pompy ciepła Kraków, rekuperację oraz panele fotowoltaiczne. Doświadczeni fachowcy i dobre warunki współpracy.
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 1435 Grupa: Technologie... W dobry sprzęt dźwignicowy i magazynowy, m.in. wózki paletowe elektryczne czy ręczne, podnośniki, żurawie warsztatowe, wciągarki czy elektroniczne wagi w rozsąd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17096 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >