gdzie kuić małą fontanne do ogrodu

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 maja 2009, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

hej,
mam pytanie gdzie w Łodzi można kupić jakąś małą fontannę? mam duży ogród z oczkiem wodnym, i tak myślałam, żeby wstawić też małą fontannę.jak jest z jej podłączeniem, żeby pobierała wodę z oczka? czy jest to skomplikowane?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2009, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W łodzi to niestety nie wiem, ale w mojej okolicy to jest jedna fajna firma Hata-Plus. Mają nie tylko fontannę, ale i fajną kostkę brukową i płyty tarasowe. Jednak rzeczy do ogrodu też są i to w dużych ilościach. Ogólnie firma świetna i robota profesjonalna. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2009, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ej frycu słyszałam o tej firmie. Jak szukasz fontanny do ogrodu to śmiało wchodź na stronę www.hata-plus.pl, bo oni tam mają na pewno. Mi robili skalniaczek. Ale zastanawiam się też czy kostka brukowasię u mnie sprawdzi. Ale jeśli będę robić to tylko u nich

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2009, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

tu się zgodzę, że w hacie moją takie fontanny i z tego co wiem to dowożą je do klienta. Tak, że śmiało możesz się do nich zwrócić. może zdecydujesz na coś jeszcze jakieś płyty albo kamienie bo rozumiem, ze fontanna ma być w oczku wodnym. więc ono też musi jakoś wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2010, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem z Warszawy więc nie wiem kto tam u was w łodzi się zajmuje ale pod Warszawą to mogłabym kogoś polecić. Znajomemu z pracy kładli kostkę brukową czy jakieś kamienie koło tarasu. Ale bardzo ich sobie chwali.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2011, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: olka napisał: hej,

mam pytanie gdzie w Łodzi można kupić jakąś małą
fontannę? mam duży ogród z oczkiem wodnym, i tak
myślałam, żeby wstawić też małą fontannę.jak jest z
jej podłączeniem, żeby pobierała wodę z oczka? czy jest
to skomplikowane?


W Leroy Merlin na dziale ogród fontanny są na pewno. Są większe i mniejsze, z obiegiem zamkniętym itp. Zresztą zobacz sama.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne i tanie fontanny do ogrodu są na allegro. Możesz poszukać tam jakiegoś sprzedawcy z Twoich okolic i odebrać osobiście przedmiot. Ogółem w sklepach budowlanych pojawiają się często w ofercie, takich jak Obi, Practicer, Leroy Merlin.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ohhh jak ja marzyłam o fontannie ogrodowej!! Takiej dużej, w samym centrum, najlepiej kamiennej z jakąś rzeźbą... Ogród projektowała mi jednak firma i tylko im zawdzieczam to, ze sie w koncu na nia nie zdecydowalam, nei wiem co mi strzeliło... nie sądziłam, że podłączenie może być tak problematycznie i jakoś też nie liczyłam się z kosztami wody... Czasem warto zainwestować w usługi ogrodnicze na konkretnym poziomie, bo tak to człowiek by się tylko zbłaźnił

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

poszukaj w sklepach, centrach ogrodniczych. Tam na pewno mają fontanny. Jak już kupisz to skontaktuj się z firmą http://www.phu-adviser.pl/. Oni zajmują się podłączaniem wody do fontanny i ogólnie instalacja fontann i innych cieków wodnych, takich jak oczka wodne, zraszacze i tym podobne urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2020, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie można naprawić? Polecacie coś?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 353

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >