gdzie kupić firany i zasłony

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

20 czerwca 2013, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myslę, że dobrze jest poszukac sobie gdzies w necie wzorów - np fajna galerie ma galtex i potem iśc do sklepu i popatrzeć czy to jest to, no bo ciężko tak sobie od ręki kupic tzn mi bo wolę porownać rozne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2013, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawa oferta firan, pościeli, ręczników oraz wszelkich dekoracji dla domu znajdziecie na www.domoweinspiracje.com.pl Sklep ma swoją siedzibę w
Tomaszowie Lubelskim. Dodatkowo ciekawa i oryginalna porcelana - idealna dla siebie lub na prezent. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2013, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także jestem zdania,że zdecydowanie najszybciej i zarazem najtaniej firanki oraz pozostałe dodatki do naszego mieszkania,kupimy w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych.


www.Meble-Wojak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Online można faktycznie wyczaić fajne firanki i zasłonki w korzystnych cenach. Ja trafiłam ostatnio na stronę http://www.wystroj-okien.pl/ - mają duży wybór rolet, jakby ktoś szukał to warto sobie zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2014, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

a może zobaczcie na stronie www.firankihurt.pl, całkiem ciekawy wybór

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firanki ze strony http://www.firankihurt.pl to mają fajne ceny, zastanawiam się tylko, czy nie trzeba kupować w dużych ilościach, skoro to hurtownia. Ktoś coś wie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2014, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiam firanki przez Internet. Dokładnie wiem, jakie wymiary wchodzą w grę i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupić za długich bądź za krótkich firan. Zakupy online są baaardzo wygodne:)


_______________________
http://elearning.szczecin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2014, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie firany najbardziej Wam się podobają? Teraz coraz więcej osób całkowicie rezygnuje z zasłony. Zupełnie tego nie rozumiem, bo według mnie, z ich pomocą można wprowadzić do mieszkania taki specyficzny klimat:) Sama mam w salonie bardzo długie zasłony w kolorze ciemnej zieleni, które sprawdzają się znakomicie.


___________________
tekeda sushi bar

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zasłony wyszły już z mody,jeżeli mowa o firankach to raczej te krótsze plus do tego rolety lub żaluzje,wtedy mamy połączenie nowoczesności z klasyką.


www.Weldsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2014, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co chodzić po mieście i szukac sklepu, skoro można zamówić firany bądź zasłony przez Internet:) W sieci można znaleźć wszystko, do wyboru do koloru. Niezależnie od wysokości firan, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie najbardziej podobają się stosunkowo krótkie firanki z licznymi kolorowymi wstawkami.


____________
przekładnie kierownicze

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >