gdzie znaleźć siatkę?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

15 kwietnia 2010, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, szukam ogrodzenia na działkę. Przeglądałem oferty w dużych sklepach ale jakoś nic nie przypadło mi do gustu. Macie może jakieś stronki, które możecie polecić? Tak żebym sobie przejrzał i może coś wreszcie wybiorę. Nie wiem czy betafence już ma swoją stronkę? Będę wdzięczny za rady!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2010, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale czy ty chcesz robić ogrodzenie z siatki?? :| Może lepiej zastanów się nad czymś innym bo siatka jest materiałem pozbawionym walorów estetycznych także nie dziw się że nic nie przypadło ci do gustu. Albo mam jeszcze lepszy pomysł - siatkę oczywiście kup (nawet jakąś z najtańszych) ale koniecznie obłóż ją matą ogrodzeniową. Proponuję wiklinową, bambusową albo z wrzosu ekologicznego. Sklepów z takimi matami masz mnóstwo. Zapewniam że będzie to wyglądać rewelacyjnie :))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2010, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne panele znalazłem na stronie Betafencu. Bekafor classic wygląda naprawdę nieźle i wydaje mi się, że na podwórko się nada.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2010, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie dlaczego akurat siatka? Będzie wyglądać tandetnie a masz naprawdę ogromny wybór paneli ogrodzeniowych, są estetyczne i wcale nie muszą być drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2010, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej dodaj po prostu zlecenie budowlane. sami Cię znajdą i będziesz mógł przebierać wybierac i w ogóle ;):)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >