gniadka z ciekawym wzornictwem

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 maja 2016, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

witam . w chwili obecnej jestem w trakcie remontu . Mam juz dość stare i brzydkie gniazdka , niektóre gdzieś tam się zachlapały podczas malowania . Dodam ,ze włączniki również przydałoby sie wymienic i moje pytanie . Czy jesteście mi coś w stanie polecić ? szukam gniazdek , które mają ciekawe wzornictwo , sa łatwe w montażu . A właściwie producenta . Słyszałam /czytałam ,ze ospel ma dość dobre te typu rzeczy , ,ze ma również właczniki nierdzewnej . Posiada ktoś osprzęt elektryczny z tej firmy ? pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie sam wybór gniazdek masz bardzo szeroki,wystarczy poszukać na stronach sklepów internetowych gdzie bez problemu coś znajdziesz,dodatkowo z naszej strony chętnie pomożemy podczas doboru odpowiedniej świetlówek led i nie tylko,właśnie w tym się specjalizujemy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2016, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o ciekawe wzornictwo, to moge polecic produkty firmy Ospel. Znajdziesz je np tutaj: http://elektrycznie.pl/grupa/ospel/. Maja naprawde wiele ciekawych linii wzorow.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Artykuły związane z elektryką,zestawy i spawarki światłowodowe w rozsądnej cenie,znajdziecie także na www.Intersell.pl gdzie zawsze możecie liczyć na miła i fachowa obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2016, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

je po takim czasie , pisze tutaj iż znalazłam gniazdka które chciałam oraz włączniki , kupiliśmy z mężem ospela i powiem szczerze ,ze dobrze sie sprawują , tzn nie odskakuja , mam z kolekcji sonata nowe srebro z miedzią Cu+;) czyli tą miedzią przeciwdrobnoustrojową.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2016, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektóre potrafią być fajne, podobają mi się te robione na stare, tzn. w klimacie dawnych, często mają okrągłe kształty.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz właściwie w każdym markecie budowlanym jest bardzo duży wybór, więc można wybierać i wybierać. A do tego dochodzą jeszcze sklepy internetowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wybrałabym internet jeżeli chodzi o kupno gniazdek z ciekawym wzornictwem . Mówcie coc chcecie ale jak dla mnie to najlepszy jest ospel . Bo nie dośc ,ze ma własnie bogate wzornictwo w swojej kolekcji to w dodatku te gniazdka sa mocne . Inne lubia ,ze tak powiem odstawać od ściany a te przynajmniej dobrze się trzymaja przy ścianie. Poza tym ospel ma nawet kolekcje z miedzią przeciwdrobnoustrojową . Dobra opcja dla takich miejsc jak przedszkole czy przychodnie zdrowotne

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj również o tym, że samo wzronictwo gnaizdek czy właczników to jedna sprawa, natomiast powinny być one przede wszystim solidne i wytrzymałe przez lata, tak aby nigdy Cię nie zawiodły i właśnie tym warto sugerować się podczas ich zakupu, czyli jakością.

Pozdrawiam AlluxLed

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2020, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel jest całkiem dobry. Ma fajne wzornictwo i niskie ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >