gospodarstwa agroturystyczne

« Powrót do grupy: Opinie

18 lutego 2010, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak myślicie, czy gospodarstwo agroturystyczne jest dobrym pomyłem na odpoczynek wakacyjny? Swoją drogą tak ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy takie gospodarstwa w naszym kraju mają dużą szansę na utrzymanie się. Większość z nich okupowana jest przez Niemców, my chyba jesteśmy do tego sceptycznie nastawieni :/ Jak myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że takie gospodarstwa agroturystyczne są świetnym pomysłem. Owszem są ludzie którzy nie interesują się taka formą odpoczynku, ale ja jestem jak najbardziej za. Bardzo przyjemnie jest odpocząć z dala od pośpiechu, hałasów, zapracowania i to właśnie w takich klimatach, mi kojarzy się to z dzieciństwem :) Niestety nie każdy docenia taki odpoczynek a naprawdę nie wiedzą co tracą, także podsumowując oby więcej takich gospodarstw agroturystycznych, bynajmniej ja na takim z przyjemnością spędze wakacyjny urlop:)
Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2010, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście często korzystam z takiego gospodarstwa. Nie wiem, czy to kryptoreklama, ale mam jedno takie swoje ulubione, gdzie nieraz w ciągu roku jadę z mężem. na Mazurach ... :D w Lutrach. Atmosfera domowa, duże gospodarstwo, na stawkiem...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2010, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Oboje z żoną często wyjeżdżamy właśnie do gospodarstwa agroturystycznego odpocząć. Mamy takie swoje miejsce gdzie co rok wyjeżdżamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2010, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że potrzeba nam takich gospodarstw, ludzie nie doceniają takich klimatów a można lepiej odpocząć tak niż na Major, bynajmniej jest takie moje zdanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2010, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli gospodarstwo turystyczne jest położone w naprawdę malowniczym i spokojnym miejscy to wypoczynek tam jest jak najbardziej dobrym pomysłem. W takim gospodarstwie można naprawdę wypocząć. Sama wybrałam się do takiego położonego w niewielkiej wsi na mazurach i naprawdę wypoczęłam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2010, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam że, odpoczynek w gospodarstwie agroturystycznym jest coraz popularniejszy i modniejszy.
Preferują go przeważnie ludzie, którzy mieszkają w zatłoczonych miastach.
Którzy nie mają na co dzień większego kontaktu z przyrodą.
A odpoczynek na łonie natury jest człowiekowi potrzebny, dla jego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Nie tylko na Mazurach są pięknie położone takie gospodarstwa.
Na Podlasiu, w Małopolsce też kilka fajnych można znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Gospodarstwa agroturystyczne? Wszystko zależy od człowieka, jego preferencji i potrzeb. Ja osobiście nie miałbym ochoty na takie wczasy. Może to wynik tego, że wychowałem się w otoczeniu typowo wiejskim i takie wczasy nie wydają mi się obecnie pociągające. Po ciężkim okresie wolałbym odpocząć w jakimś ośrodku SPA lub w trakcie wyjazdu do jakiegoś egzotycznego miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2012, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Gospodarstwa Agroturystyczne są niedocenionym miejscem wypoczynku.
W zależności od ich położenia praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeśli poszukujecie absolutnego spokoju, bez samochodów, pod lasem i w pagórkowatej okolicy Wąwozu Myśliborskiego, to gorąco polecam Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczne Wzgórze" u Pani Doroty Horeckiej we wsi Grobla 17, 59-411 Paszowice koło Jawora.
Takiej ciszy warto posmakować.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2021, 06:19

Zgadzam sie: good 0 bad

free online dating sites in germany
blind dating online free

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Detektyw Liczba postów: 17 Grupa: Opinie Dlatego jak mowa o dobrych detektywach to polecam detective agency poland są profesjonalistami z dużym doświadczeniem i polecam się zapoznać z ich ofertą. Na st...
  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Opinie Zainteresowany konkretną ofertą mieszkań na Osiedlu Aleksandria? W zakładce "Oferta" znajdziesz dostępne mieszkania wraz z ich metrażem i ceną. Zajrzyj na https...
  • Rozwój turystyki Liczba postów: 43 Grupa: Opinie Zastanawiam się nad odwiedzeniem Katowic :) Co sądzicie o tym hostelu - https://www.goodtimes.house/? Katowice oferują wiele cennych pod względem przyrodniczym....
  • Jakie miejscowości turystyczne polecacie? Liczba postów: 48 Grupa: Opinie Czołem! Wszystkim tym, jacy chcieliby być na bieżąco z aktualną pogodą rekomenduję witrynę https://radary24.pl/, na jakiej dowiecie się między innymi gdzie jest...
  • biuro geodezyjne Liczba postów: 41 Grupa: Opinie Niestety nie znam tej firmy. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy geodezyjnej www.mgeo.com.pl . Mają wieloletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych op...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >