gres na dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 lipca 2010, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, ostatnio kładłem psu na budę płytki z łupka (pozostałości z budowy), są to zwykłe prostokąty... używane od wieków, trwałość (300 lat).... nie o tym jednak chcę pisać... zastanawiam się czy na dach można położyć gres - płytki gresowe są bardzo trwałe (trwalsze od dachówki) i tanie (od 15 zł za m2)... kładąc z zakładką wyjdzie maksymalnie 2m/m czyli około 30 zł ... dodatkowy plus takiego dachu... można położyć jasne płytki "białe", a to da nam komfort latem (nie nagrzewa się)... nie wspominam już o dobrodziejstwie dla środowiska!!!
proszę o komentarze, pozdrawiam, qba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2010, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

To raczej kiepski pomysł...w ogóle to jaki masz dach? Z tego co piszesz, że chcesz dać płytki gresowe na zakładkę, wnioskuję że masz spadzisty. Jak chcesz przymocować te płytki gresowe? Poza tym dachówki są wyprofilowane, tak że zachodzą na siebie poziomo a pionowo są kładzione na zakład i mają występ na którym trzymają się na łacie. Zdecydowanie nie trafiony pomysł z tymi płytkami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

widzisz kolego, wspominałem nie bez celu o łupku, łupek podobnie jak płytki gresowe nie ma zakładek a kładą go na najtrudniejsze dachy... wystarcza wiertarka, pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2010, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt Tobie nie zabrania kładzenia gresu na dachu. Polska wolny kraj. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2010, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że to ciekawy pomysł,tylko ciekawe dla czego nikt jeszcze tego nie zrobił,a może zrobił i nie wypaliło i się nie chwali.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2015, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

...ciekawy temat - widział ktoś już gdzieś gres na dachu? próbował ktoś?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2015, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nigdy nie trafiłem na taki dach, ciekaw jestem jaka jest wytrzymałość i trwałość takiego dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2015, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również nie trafiłem na coś takiego, ale czy to wyglądało by estetycznie?? Ja już jednak wole dołozyć te pare złotych do dachówki betonowej. A dodatkowo teraz na promocj w Braas mozna uzyskac do 15 % zniżki na większośc modeli, więc nie wiele drożej by to wyszło.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Podbijam pytanie o rozwiązanie z gresem na dachu. Może ktoś coś widział/czytał na ten temat od tego czasu, bo ja nie trafiłem na nic w tym temacie pomocnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nadal nic nie widziałem, chociaż trochę czasu już minęło.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 397

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >