gres na dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

2 grudnia 2018, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję i mam nadzieję, że twórca tematu dobrze wybierze bo rzeczywiście moim zdaniem jak do tej pory nie ma lepszego rozwiązania niż porządna dachówka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2018, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem na dach najlepiej wybrać blachę z http://www.krak-zinc.pl/kategoria/blacha-cynk owo-tytanowa/ Jest trwała, najwyższej jakości i na pewno posłuży przez wiele lat. Poza tym ceny są bardzo dobre. Przejrzyj sobie oferte Krak Zinc jeśli nadal nie wybrałeś nic na dach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2018, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam jednak pozostałbym przy pewnym i cięższym pokryciu do których na pewno należy dachówka ceramiczna Braas dostępna w szerokim wyborze modeli i kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, natomiast jeżeli chcesz poprawić klasyczny dach i masz dachówkę to polecam odwiedzić stronę producenta Braas u którego znajdziesz wszystkie potrzebne elementy i akcesoria do jego poprawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2019, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zdecydowałem się jednak na wybór oficjalnych dystrybutorów Braas, ponieważ warto wiedzieć że jak jest organizowana promocja przez producenta to oni uznają właśnie wszystkie obniżki a przy dużych powierzchniach dachu można dzięki temu znacząco oszczędzić także na pozostałych akcesoriach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2019, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie wybranie odpowiedniego pokrycia dachowego to nie wszystko. Bardzo ważna jest na pewno również odpowiednia hydroizolacja dachu. W końcu chyba nikt nie chce wymieniać więźby dachowej po kilku latach, bo koszty są tutaj nie małe. Dlatego też moim zdaniem warto rozważyć ofertę https://hydroizolacje-dachow.pl/ .
Firma ta zajmuje się bowiem wykonywanie hydroizolacji, wykorzystując przy tym płynne membrany Hyperdesmo. Można ją zastosować zarówno w nowych konstrukcjach, jak i przy usuwaniu nieszczelności w już istniejących dachach, a co najważniejsze, takie rozwiązanie daje nam minimum 25 lat pewność, że nic złego z naszym dachem, a co za tym idzie także górnymi kondygnacjami budynku się nie stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2019, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku pokryć dachowych sprawdź ofertę dachówek ceramicznych i cementowych od Braas w końcu to jeden z najlepszych producentów na naszym rynku, który jednocześnie zapewnia ogromny wybór modeli i kolorów dachówek z odpowiednimi zabezpieczeniami angoby, glazury bądź mocniejsze glazury topline.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2019, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczególnie, że pewnie jeszcze w tym sezonie pojawią się spore promocje na modele dachówek. Polecam zajrzeć, więc na stronę producenta Braas, gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat ich rozwiązań również w zakresie materiałów uszczelniających, izolacji oraz membran.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2019, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Będąc na etapie wyboru odpowiedniego pokrycia dachowego to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas u którego znajdziesz szeroki wybór zarówno dobrej jakości rozwiązań na pokrycie dachowe oraz elementów uszczelniających jak taśmy kominowe, elementy do obróbki oraz izolacje. Wszystko do wykonania pewnego dachu z jednej sprawdzonej ręki i to na długie, długie lata ewentualnie z dodatkową 15 letnią gwarancją systemową.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już zdecydujecie się na dachówkę to również jestem za wyborem certyfikowanych dekarzy Braas, którzy moim zdaniem są zdecydowanym numerem jeden jeżeli chcesz mieć piękny dach na długie, długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >