grzejniki dekoracyjne

« Powrót do grupy: Ekspert ekologicznych dekoracji wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

19 marca 2017, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

my mamy takie grzejniki dekoracyjne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupowaliśmy tutaj http://ogrzewaniepoznan.pl, mają bardzo dobre ceny i duży wybór. A jeśli ktoś jest z Poznania to w salonie na Mścibora 8 jest ekspozycja grzejników dekoracyjnych wiec można sobie podjechać i zobaczyć „na żywo”.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz to jest taki wybór grzejników dekoracyjnych że można w nich wybierać i przebierać. Sam mam Viessmanna i jestem z nich zadowolony bo robią naprawdę bardzo fajny designe (jak ktoś jest z Poznania to kupiłem w salonie Inside). Tak naprawdę to można powiedzieć że są główną ozdobą salonu. Często jak ktoś przychodzi to je chwali. Kiedyś to dopiero były takie kaloryfery że straszyły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2017, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

znajomi też mają takie grzejniki dekoracyjne i bardzo fajnie to wygląda:)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 06:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No ssama takie mam i bardzo pięknie wyglądają, niecodziennie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie zdziwienie w oczach znajomych jak się mowi, że to grzejnik :) Bezcenne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2017, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, że grzejniki dekoracyjne to bardzo dobra inwestycja. Jeśli ktoś lubi designerskie wnętrza, to taki grzejnik będzie doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji. Są sklepy takie jak np. Terma-Tech, które mają ogromny wybór takich grzejników. Tutaj http://sklep.terma-tech.pl/ jest ich oferta. Takie grzejniki świetnie wyglądają zarówno w salonie, jak i w łazience czy innym pomieszczeniu. Piękne, a przy okazji bardzo funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2018, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat jestem wielką fanką stylu eklektycznego i wnętrz w starych kamienicach także dla mnie tego typu grzejniki są piękne
https://www.knall.com.pl/21,Markiza-FAKRO-AMZ

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2018, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, wyglądają naprawdę nieźle. Ale akurat funkcją grzejnika nie powinna być dekoracja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2019, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wygląd grzejnika nie ma absolutnie żadnego znaczenia..

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz sobie grzejniki na podczerwien - sa firmy ktore oferuja naniesienie dowolnej grafiki, mozesz nawet zrobic z tego ozdobe - grzejacy obraz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >