grzyb na ścianie :(

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

2 stycznia 2018, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, oprócz usunięcia grzyba zastanowiłbym się nad poprawą wentylacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2018, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, sprawna wentylacja oraz dobrze dogrzane pomieszczenie, ocieplony dom to absolutna podstawa od jakiej należy zacząć walkę z grzybem i pleśnią.


HardWorker.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2018, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

autocad 2017 for mac student
autocad viewer
ventana autocad
autocad lt
autocad student pricing
autocad 2018
2017 autocad activation code
auto cad
autodesk autocad prices

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Również zmagałem się z grzybem na ścianie, który często powracał. Pomogły mi dopiero odpowiednie środki grzybobójcze, które zakupiłem od firmy www.izohan.pl Mają świetną chemię budowlaną. Polecam wam zakupić ich środki grzybobójcze i hydroizolujące.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2018, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A najlepiej chyba wynająć firmę która zajmuje się usuwaniem tego paskudztwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2018, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Grzyb może być przyczyną poważnych kłopotów zdrowotnych, między innymi duszności oraz alergii. Do usunięcia zagrzybienia polecam zastosować preparat RG 10 marki Foveo-Tech. Płyn w nierozcieńczonej postaci i zgodnie z instrukcją należy nanieść na powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Należy również zająć się poprawą wentylacji w domu oraz zapewnić regularne ogrzewanie. W miejscach wilgotnych, tj.: kuchnia czy łazienka, można również stosować farbę Śnieżka Kuchnia Łazienka.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też miałem grzyba w łazience ale to była wina farby. bo wentylacja była w porządku - fachowiec sprawdzał. starą zeskrobałem i dałem już taką specjalną do łazienki dulux easycare to teraz trzyma ładnie i już grzyb się nie pojawia. po prostu trzeba patrzeć na materiały które sprawdzają się w wilgotnyvh warunkach

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się pokój wynajmuje to czasem jest małe pole do manewru w walce z grzybem.
Są preparaty na grzyby, warto kupić i wypsikać, żeby nie dać mu się rozprzestrzeniać. On pojawia się tam, gdzie jest zbyt duża wilgotność powietrza. Suszenie prania bardzo mu "pomaga"... Oprócz środków chemicznych, musisz okna trzymać otwarte na mikro rozszczelnienie, żeby była wymiana powietrza. Dodatkowo polecam zakup osuszacza powietrza. Do pokoju to przyda się taki niewielki, jak Dry Baby z http://www.osuszacze.watersmile.pl/ . Nie będzie zajmował dużo miejsca, a metraż udźwignie. To powinno pomóc i właściciel o niczym się nie dowie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2019, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w Łodzi lub okolicach i rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się usuwaniem grzybów to polecam wam skontaktować się z firmą http://fhu-tokarski.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że są bardzo skuteczni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 284 Grupa: Porady i op... Prosta rzecz - kanałowy wszędzie taka sama temperatura i wszędzie albo włączone albo wyłączone. Koszt podobny , jak nie większy niż każdy oddzielnie (typu split...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >