ile kosztują moskitery i jak je założyć?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

10 stycznia 2019, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W ostatnie lato było strasznie przez te komary. Niekiedy nie dało się cieszyć pogodą albo zabawą na świeżym powietrzu :( W domu posiadam moskitiery Warszawa pomimo swojej urbanizacji jest ich od pełna. W tym roku planujemy tez zamontować je na działce by spokojnie spędzić letnie wieczory.

Ten post był edytowany przez kaskanowak007 dnia: 10 stycznia 2019, 13:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2019, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy też sporo jakie wybierzesz. Zakłada się je bezpośrednio na okno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2019, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o moskitiery to polecam zamontować je dopiero na wiosnę, gdzie dopiero wtedy naprawdę się sprawdzą i przydadzą. Koszt ich zakupu nie jest wysoki, z montażem również nie będzie problemu.

EcoMax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2019, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z EcoMax. Ja nie wyobrażam sobie domu bez moskitier. Mój mąż i dzieci to alergicy i niestety nawet ugryzienie owadów jest dla nich niebezpieczne. Starałam się kupować Raid ale nie dawał rady. Czytałam niedawno na https://www.agatarolety.pl/blog/siatka-na-owa dy-jaka-moskitiere-wybrac/ o tym jakie moskitiery wybrać i zamierzam zamówić. Na wiosnę będziemy już odpowiednio zabezpieczeni przed owadami.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2019, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zobaczyć ofertę na http://roletypremium.pl/ i zapytać konsultanta o montarz. Wiem, że są firmy które dokonują również zamontowania, ale też są modele które sa bardzo łatwe w montarzu i można to zrobić samemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2019, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo informacji można znaleźć w sieci. Zacznij szukać na innych forach.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2020, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

a skąd macie?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2020, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy moskitiery faktycznie dobrze działają?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2021, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moskitiery - założenie i projekt zleciłem firmie http://www.najtanszewewszechswiecie.pl
Warto umówić się na projekt i wycenę - bo cena zależna od ilości i powierzchni okien.
Po inwazji komarów w tym roku jestem bardzo zadowolony z założenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2022, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał: A po co Ci moskitiery w naszym klimacie? Środek
antykomarowy do kontaktu i spokój :lol:


Ja sobie nie wyobrażam lata bez moskitier. Kiedyś cały czas wpadały nam osy i szerszenie, u nas jest bardzo dużo owadów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 408

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >