info mixokret

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 marca 2008, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam forumowiczów. :)
Proszę o pomoc , gdyż planuję zakupić mixokret, ale jestem w tym względzie nowicjuszem. Klienci odrobni owszem zdarzają się , ale poszukuję jakiejś większej pracy , a większość dużych klientów oczywiście zgarneli podykonawcy deleveloperów. Czy ktoś wie gdzie szukać pracy na taką maszynę :?: Chętnie przyjmę wszystkie rady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2008, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Najlepiej założyć stronę internetową jest duże zapotrzebowanie na posadzkarzy i w ten sposób będzie mógł Pan trafić do klienta. Ja założyłam jakiś czas temu stronę www.sklep-mixokret.pl - mojemu chłopakowi i nie może on się teraz opędzić od klientów. :D. Dobra reklama to podstawa w biznesie. Koszt takiej stronki to około 400 - 600 zł.
Pozdrawiam
Agata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2008, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

mam zamiar wylać takie posadzki w domu, proszę mi powiedzieć z czego składa się zaprawa oraz, czym izolujemy??
Pozdrawiam
Jak poznać że firma nie odstawi bubla??

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2008, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Włos mi się jeży na głowie!
Jeden ma pomysł na biznes i kupuje mixokret, jeno zleceń potrzebuje.
Druga, radzi założyć stronę internetową.
Trzeci ma wykonywać posadzki, ale nie wie jak.

Nie maszyna, nie stronka, nie sama chęć, lecz rzetelna wiedza i praktyka zapewni powodzenie.
Od wiedzy trzeba zaczynać! Potem ćwiczenia pod okiem specjalisty. Na koniec usługi dla innych!

Panie Funar. Wiedza na temat wykonywania posadzek nie zmieści się na 50 stronach maszynopisu! Możemy zamieścić kompendium wiedzy na ten temat na www.bdb.com.pl ale to za jakiś czas.

Pozdrawiam,
Jerzy Zembrowski

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2008, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik JBZ napisał: Włos mi się jeży na głowie!
Jeden ma pomysł na biznes i kupuje mixokret, jeno zleceń potrzebuje.
Druga, radzi założyć stronę internetową.
Trzeci ma wykonywać posadzki, ale nie wie jak.

Nie maszyna, nie stronka, nie sama chęć, lecz rzetelna wiedza i praktyka zapewni powodzenie.
Od wiedzy trzeba zaczynać! Potem ćwiczenia pod okiem specjalisty. Na koniec usługi dla innych!

Panie Funar. Wiedza na temat wykonywania posadzek nie zmieści się na 50 stronach maszynopisu! Możemy zamieścić kompendium wiedzy na ten temat na www.bdb.com.pl ale to za jakiś czas.

Pozdrawiam,
Jerzy Zembrowski


No cóż typowy budowlaniec, który myśli że jak będzie dobrze robił posadzki to robota sama go znajdzie. Tak jest może i teraz bo wszyscy fachowcy wyjechali. Zdobywają doświadczenie właśnie u klientów, którym spieprzą od czasu do czasu coś, ale się w końcu nauczą. Ale za jakiś czas gdy będzie wielu takich cwaniaczków i w końcu będzie jaka taka konkurencja bez dobrej reklamy klient Pana nie znajdzie, bo skąd się dowie, że wogóle prowadzi Pan taką czy inną działalność. Pozdr Agata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2008, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

pRAWDA, JA PYTAŁEM TYLKO jak leją i jak wygląda lanie tych posadzek, ale się już dowiedziałem bynajmniej nie od wszystkowiedzącego JBZ, fajnie że jest takie forum gdzie ci ktoś doradzi tak jak JBZ, a swoją drogą robienie posadzek z mixokreta jest banalne jak zabawa w piaskownicy, potrzeba tylko minimum wiedzy i trochę wprawy która ma wpływ jedynie na szybkość prac!!!
Nie róbmy z tego wielkiej filozofii,
Człowiek uczy się całe życie panie brygadzisto!!!
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2008, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Po wykonanych robotach, kiedy pojawią się reklamacje z powodu spękań itp. zapraszam po wiedzę. :lol:

Pozdrawiam,
Jerzy Zembrowski

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2008, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

to ja poproszę !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2009, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

MAM OGROMNA PROŚBĘ!!! Czy ktoś kiedykolwiek miał w ręku książkę bądź broszurę typy "Sam naprawiam Fiata 125p" chodzi mi dokładnie o to samo tyle, że z tytułem "Sam naprawiam Mixokret Putzmeister". Czy ma ktoś może jakieś skany broszur, rysunków poglądowych itp. PROSZE O POMOC!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2009, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich!!!! może ktoś słyszał lub sam jest zainteresowany kupnem MIXOKRETA jest to PUTZMEISTER z 1995 r. maszyna w b d.stanie po przeglądzie przed przywiezieniem- sprowadzona niedawno nie pracowała w kraju. Wyposazona w komplet węży+ koziołek. mogę przesłać zdjęcia. kontakt do mnie domin003@op.pl ( bardzo atrakcyjna cena) :!: zachęcam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >