inwestycja w urządzenie

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

11 marca 2021, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad ta fotowoltaiką. Dochodzę do wniosku, ze to może być całkiem dobra inwestycja oszczędności przy aktualnych stopach procentowych. Jak już się chce trochę pieniędzy wydać na te urządzenia energooszczędne to na co powinienem zwrócić szczególna uwagę? Co powinno mnie zaniepokoić np. w proponowanej do podpisania umowie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2021, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie podpisuj niczego pod presja czasu lub możliwości otrzymanego rabatu, czyli podpisuj teraz a dostaniesz rabat. Tak działają tylko nieuczciwi sprzedawcy. W sumie radziłbym rozwagę, rozsądek, analizę. Sam długo szukałem i wybrałem Synergio. Mają spory wybór modeli, najlepsze podzespoły. Nie czekałem długo na montaż bo mieli wszystko w magazynach – nie sprowadzali i dysponują też własną ekipa. Moja instalacja hula od prawie roku i myślę, ze to faktycznie fajne rozwiązanie. Patrz tez na gwarancję na panele, falowniki, montaż itp. Umowę konsultowałem z prawnikiem i była ok. Darmowe źródła odnawialne sa na tyle ciekawym rozwiązaniem, że już myślę o pompie ciepła :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 109 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Rekuperacja - jaką wybrać? Liczba postów: 28 Grupa: Ekologiczny... Myślę, że najlepiej byłoby powierzyć wybór i skonstruowanie takiego systemu - jakiemuś specjaliście. Wtedy masz gwarancję, że wszystko jest zrobione jak należy,...
  • Narzędzia potrzebne przy budowie domu Liczba postów: 60 Grupa: Ekologiczny... Zapewne wiele takich popularnych narzędzi, które są niezbędne przy budowie domu już masz. Tylko że możesz mieć takie narzędzia, które do tej pory Ci się sprawdz...
  • WYCINANIE LASEROWE WARSZAWA Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Jestem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o cięcie laserowe warszawa . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo dobrej oferty.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 579 Grupa: Ekologiczny... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? https://megadron.pl/pl/men u/drony/marki/dji/mini-4-pro-2759.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >