izolacja natryskowa

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 marca 2013, 14:55

Zgadzam sie: good 1 bad

Znacie jakąs dobrą firmę, która sie tym zajmuje ? ?
Polećcie mi kogoś ;) Z góry dzięki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2013, 14:16

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja mogę Ci polecić firmę MAGDA ale z tego co wiem to ona się zajmuje izolacją poddaszy a nie wiem co konkretnie Cię interesuje. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2013, 12:12

Zgadzam sie: good 2 bad

Firma MAGDA ocieplała mi stropy. Szukałem czegoś, co skutecznie wyizoluje i wygłuszy poddasze. Co mogę powiedzieć o samej firmie? Rzetelnie, solidnie i szybko wszystko wykonane natryskiem z miękkiej pianki poliuretanowej. Polecam, a gdy jesteś zainteresowany to tu masz link do ich strony www.ocieplaniedomu.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 09:50

Zgadzam sie: good 2 bad

Dzięki za link do ich strony trochę słyszałem o metodach izolacji pianką i jestem zainteresowany ofertą tej firmy. Dla mnie to bardzo dobra metoda która ma same plusy. Ta firma jest już jakiś czas na rynku i na pewno dobrze wykona swoją robotę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na czym polega taka izolacja? Pierwszy raz słyszę o takiej metodzie, możecie coś więcej o tym napisać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2014, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to nowoczesna metoda ociepleniowa. Na powierzchnię która miałaby być ocieplona nakłada się czy też natryskuje się warstwę pianki która ma za zadanie izolować, oraz uszczelniać. Ta metoda jest bardzo szybko a pianka nie tylko izoluje od chłodu , ale też jest dźwiękochłonna.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2014, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój kolega z Łomży z nimi współpracował. Zima podobno okazała dla niego niestraszna. Ja też rozważam zabunkrować swój domek pianką, ale to dopiero w listopadzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2014, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę czytałem o firmach w regionie Białegostoku, ale nic godnego uwagi nie znalazłem. Co do Magdy z Suwałk, wykonaliby prace w Wysokiem Maz.?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2014, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak. Obszar ich działania obejmuje nie tylko Podlaskie, ale też Mazury oraz część Mazowsza. Pewnie nawet na Lubelszczyźnie by się podjęli zadania.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2014, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co czytałem ocieplają pianką Icynene. To dobra metoda?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 750 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >