jak długo trwa budowa domu?...

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

13 lutego 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy od tego czy buduje ekipa i jaka, czy może budujemy sami, ewentualnie kupujemy mieszkanie od dewelopera. Polecam poczytać tutaj http://dogged.pl/co-to-znaczy-stan-dewelopers ki artykuł dotyczy kwestii czym jest stan deweloperski, to nie wykończone mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2018, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie, duuuzo zalezy od ekipy :) Dlatego trzeba ją dobrze i rozważnie wybrąć. Ja sie zdecydowałem na http://arwitluzino.com/ , kompleksowo zajmują się robotami ziemnymi. Polecił mi ich kumpel, ktory juz wczesniej z nimi współpracowął. Także łap ich, albo podpytaj znajomych czy mają kogoś sprawdzonego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2018, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie nastawiałbym się na krótki okres czasu, bardziej chodzi o to aby dom był wytrzymały i miał solidne fundamenty, a także spełniał nasze wymagania. To podstawowa kwestia.

PracownicyBudowlani.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz firmy, która zajmuję się usługami geologicznymi to warto zapoznać się z tą firmą www.geoxx.pl. My korzystaliśmy z ich usług kiedy kupowaliśmy działkę. Warto skorzystać z ich usług bo robia wszystko kompleksowo i dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

My wybudowaliśmy się w rok i już po roku mieszkaliśmy w nowym domu. Nie wiem jakim cudem ktoś pisze wyżej że budowa trwa 2-4 lat. Jeśli ma się pieniądze to postawienie domu to tylko kilka tygodni i dom stoi. Zresztą zerknij sobie na blog [url]https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ Masz tutaj harmonogram budowy domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Czas trwania budowy domu, zależy głównie od technologii jakie zastosujesz, ale jakby nie patrzeć w największym stopniu zależy to od ekipy budowlanej. W dzisiejszych czasach ogrom dostępnych technologii i rozwiązań w budownictwie, może człowieka zdezorientować. W 2016 roku sam byłem w trakcie budowy domu, przez co musiałem być na bieżąco z najnowszymi trendami w budownictwie.
Jednym z elementów domu, na którym moim zdaniem jesteś w stanie zaoszczędzić sporo czasu, jest komin. Znajomy polecił mi, abym zamiast zwykłego komina murowanego zastosował system kominowy http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominow e/komin-gaz-turbo.html i muszę powiedzieć, że to był świetny pomysł. Montaż całego systemu był błyskawiczny, a do tego nie zmniejszyła się powierzchnia mieszkaniowa, jak to jest w przypadku komina murowanego. Taki system posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, przez co mam gwarancję jakości i niezawodności.
Bez problemu współpracuje z piecem kondensacyjnym. Jeżeli planujesz wybudować dom z najlepszych materiałów i ze sprawdzonych rozwiązań, to koniecznie musisz sprawdzić ofertę systemów kominowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2018, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od ekipy budowlanej, pieniędzy i od maszyn jakimi dysponujemy. Jedni wybudują się nawet do roku czasu a u innych budowa może trwa nawet do 10 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2018, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko mi coś doradzić w tej materii. Raczej nie będę w stanie pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy, zmiennych jest wiele: od pogody jaka będzie dominowała po głównego wykonawcę projektu naszego domu, poza tym ważne są także fundusze- im więcej jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel tym szybciej postawisz dom.

Ten post był edytowany przez Dip-Stal.pl dnia: 11 września 2018, 15:04
Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2019, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma tutaj uniwersalnego czasu. Budowa domu od podstaw to skomplikowana i wymagająca wiele pracy sprawa. Jest tu wiele zmiennych, które wpływają na czas ukończenia budowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 388

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >