jak długo trwa budowa domu?...

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

4 maja 2011, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Kluczowe jest wybranie solidnego wykonawcy. Jeżeli firma, która buduje jest profesjonalna to wszystko będzie wykonane jak należy w niedługim czasie. Osobiście polecam kontakt z Dolnośląską Grupą Budowlaną. Firma działa na rynku kilkanaście lat i ma ogromne doświadczenie. Polecam! Więcej na breslaufinance.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od materiałów, które wybierzesz. Weź dobrej jakości, np. z Konbetu a zaoszczędzisz i na czasie i na robociźnie. Biorąc produkty marnej jakości wydasz dwa razy więcej...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2011, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

haha co za goście dwa się dobrały reklamowe.!I do tego obydwaj się mylą, bo dobra ekipa jak ma najgorszy materiał to i tak go nie poprawi, a jak do najlepszego meteriału podejdą partacze to też wszystko zepsują. Więc z takimi wypowiedziami zapraszam do waszych salonów sprzedaży.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2011, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja juz prosilem aby konbetowi marketingowcy nie pisali na temat swojego materialu, idiotow z nas nie robcie!
czy wasz material jest dobrej jakosci? tu juz mbym sie mocno zastanawial, dopracujcie technologie to wtedy wrocimy do rozmowy!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt faktem, konbet i ogólnie prefabrykaty nie należą do materiałów z górnej półki, świetnych i bezproblemowych. Gdyby przeprowadzić takie badanie, to coś mi mówi, że wygałoby bk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2015, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie domu na pewno będzie potrzebny Ci tez specjalistyczny sprzęt. Wiadomo, że nie każdego stać na to by kupić od tak koparkę czy jakiś inny sprzęt dlatego też jest możliwość wynajmu. Wiem, ze tutaj http://www.koparkawroclaw.pl , można tani wynająć taki profesjonalny sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2015, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom w stanie SSZ można postawić w jeden sezon (czyli powiedzmy od lutego do grudnia, oczywiście korzystając z odpowiednio dobranych materiałów, które umożliwiają szybką budowę (wzbogacony beton, Porotherm Dryfix na ściany konstrukcyjne, suche tynki, itp). Trzeba unikać wody w całym procesie, to wtedy szybciej będzie można zacząć wykończeniówkę. A ile trwa samo wykończenie? Cóż, tyle ile chcesz :P Znam takich co się z tym po 3 lata pierd... :D

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2015, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A po co masz się tym wszystkim stresować? nie lepiej juz pomysleć o pozostawieniu tego jakiejś profesjonalnej firmę? też chce w koncu zacząc budowę domu ale raczej będęmyslala o tym by skorzystać z pomocy takiej firmy http://itodesign.pl/design/uslugi/budowa-domo w-pod-klucz/ . Pomogą zaprojektować dom a później zajmą się stawianiem i budową. To dla mnie duzo lepsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje nie patrzeć na to jak długo trwa budowa domu,a raczej na to czy wszystko zostało solidnie wykonane,to ma moim zdaniem kluczowe znaczenie. My chętnie pomożemy jeżeli chodzi o instalację grzewczą oraz wybór kotła.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

długość budowy zależy od bardzo dużej ilości czynników, czasem warto też rozejrzeć się za nowo wybudowanymi domami, bo można je dostać w dobrej cenie, ja takie domy znalazłem w ofercie dewelopera http://www.tlsdeveloper.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 148 Grupa: Technologie... Przeglądając https://fotowoltaika.bruk-bet.pl natknąłem się na interesujące opcje fotowoltaiczne, które mogą zaoferować skuteczne rozwiązania dla domów i firm.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >