jak długo trwa budowa domu?...

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

16 sierpnia 2016, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbyście potrzebowali pomocy przy termoizolacji domu, to polecam http://www.specterm.pl/. Bardzo sprawnie się tym zajęli :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2016, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A to różnie. U mnie trwało to 10 miesięcy (do stanu deweloperskiego). Dom murowany w technologii jednowarstwowej z Porothermu ze stropem gęstożebrowym i dachówką ceramiczną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2016, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciężko powiedzieć ile dokładnie trwa budowa domu bo to pytanie jest zbyt ogólne. Wszystko zależy od projektu,naszego budżetu oraz tego jaki będzie przebieg poszczególnych prac,ich zakres. Na pewno nie powinniśmy się śpieszyć z budową,lepiej zrobić wszystko wolniej a solidniej i dokładniej.

www.Grupappmsa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie da się ogólnie określić jak długo będzie trwała budowa domu bo to zależy od specyfiki projektu, technologii i finansów. Jeżeli chodzi o murowany to zajmuje to długo powiedzmy że średnio ze 2 lata w tym pierwszy rok na doprowadzenie do stanu surowego a drugi na wykończenie wnętrza. Jak dla mnie chociaż taki typ jest najpopularniejszy to nie ma co się tyle męczyć bo to nie tylko czas ale też często dodatkowe pieniądze i nerwy. Sam mam solidny dom prefabrykowany z keramzytu który postawili mi w 4 miesiące. Natomiast zrobienie takiego domu wymaga specjalistycznych umiejętności od wykonawcy i nie każdy potrafi prawidłowo go wykonać (u mnie sprawdziła się firma Atrakcyjne Domy). Jeszcze w miarę szybko można mieć też z bali.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas trwało to mniej wiecej dwa lata.... ale koniec był najgorszy... Najgorsze było wybierac te dodatki koncowe. Ale znaleźlismy fajny sklep [url]http://inerco.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

czas budowy zależy od tego jak budujesz - czy sam czy z ekipą, a jak z ekipą, to kto jej pilnuje żeby było robione cały czas :) My zaryzykowaliśmy np i wzięliśmy wykonawce, żeby się w ogole nie przejmować budową no i stan deweloperski mieliśmy gdzieś po ok 8 miesiącach. A budowała nam firma Mytkowski

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od wielu czynników jak długo trwa budowa - ja zawszę wynajmuję tą ekipę http://www.janer-bud.pl/ i z reguły idzie to szybko i sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2016, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie nie da się określić jak długo będzie trwała budowa domu, bo to zależy od wielu czynników, w tym budżetu oraz tego czy prace wykonujemy sami czy też zdajemy się na firmę budowlaną. Grunt aby w efekcie dom wybudowany był solidnie, na lata.

www.Rommark.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To ile będzie się budować dom zależy od wielu czynników: projektu, materiałów, podłoża, ekipy budowlanej. I jak zostało pewnie nie raz wspomniane, jeżeli chce się to zrobić porządnie może to potrwać

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest wiedzieć kiedy się budujemy, że można wynająć agregaty do tynkowania i malowania. Jak ktoś się na tym zna to ma sporo kasy w kieszeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fotowoltaika Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Dla branży transportowej i logistycznej TSG Solutions oferuje banki energii, które pomagają w ładowaniu floty pojazdów elektrycznych. Sprawdź, co proponują na h...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 153 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >