jak podlaczyc gniazdko elektryczne?

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

29 lutego 2016, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

nigdy nie o nich nie słyszałem, ale jeśli interesują was tego rodzaju materiały to warto wybrać się do sklepu elektrycznego Copco http://www.copco.pl w Mysłowicach. Ja tam kupiłem oprawy ledowe i lampy w dobrej cenie. Maja wszystko do instalacji elektrycznych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do dobrych i sprawdzonych sklepów zajmujących się zestawami,osprzętem elektrycznym to zobacz również na www.Intersell.pl wybór jest naprawdę szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2016, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś nie jest pewny co wybrac polecam ospela. Nie są drodzy a mają dobrej jakości osprzęt. A jak ktoś nie wie jak zamontowac to ospel wypóścił filmiki z dokładnymi instrukcjami krok po kroku. Wystarczy wymienić 1 samemu i potem sie juz wszystko wie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2016, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To taki bezpieczny wybór nas którym raczej sie nie zawiedziemy,generalnie warto zapytać fachowców w sklepie na jaki osprzęt,której firmy najlepiej postawić,w tym pomocne okaże się doświadczenie obsługi na www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak ktoś się na instalacjach nie zna, to lepiej wezwać elektryka. Bezpieczeństwo w domu to podstawa. A co osprzętu to najlepszy jest Ospel. Tani, dobry i łatwy w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2017, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Zostaw takie rzeczy specjalistom :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zabieracie się za takie prace, to pamiętajcie o odłączeniu głównego dopływu prądu!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem tylko odpowiednie gniazdka elektryczne w https://230volt.pl/ i resztę pracy zostawiłem specjalistom. Nie znam się na tym, więc nie podejmowałem się tego samodzielnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2017, 02:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zakupiłem wspaniałe gniazdka elektryczne od www.elektryk.pl Był to super tani zakup, jednak też nie za bardzo ogarnąłem, jak je zamontować, dlatego ponownie zglosilem się do tej firmy o poradę. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem również o wiele bezpieczniej będzie wezwać w tym celu fachowa pomoc i elektryka który zajmie się montażem gniazdek w domu, akurat na www.Enegen.pl znajdziecie fachowa pomoc i porady. Zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >