jak urządzić sypialnie? pomocy :)

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 listopada 2009, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

witam wszystkich, i z góry dziękuję za zainteresowanie moim tematem.
Mój problem polega na tym, że chciałbym zrobić żonie niespodziankę i wyremontować naszą sypialnie:) żona obecnie przebywa za granicą więc mam około miesiąca czasu na zrobienie wszystkiego, jednak brak mi najważniejszego....pomysłu :( Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami i poglądami jak powinna według was wyglądać sypialnia. Jak ją urządzić tak, żeby spodobała się mojej żonie. Wiem, ze wszystko zależy od gustu ale potrzebuje pomysłów, z których będę mógł coś wybrać. Z niecierpliwością czekam na wasze pomysły.
Pozdrawiam Maciek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2009, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jakie kolory lubi żona, jakie Pan lubi kolory.
Ja mam taka swoją wizję ;)
Czerwone ściany, nastrojowe światło, wielkie łóżko z satynową pościelą (najlepiej czarną bądź idealnie białą), stoliczki nocne, lampki, światła nie na środku sufitu tylko z rogach...
Ech użyj wyobraźni :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2009, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

żona to najbardziej lubi błękit, ale według mnie to trochę zimny kolor jak na sypialnie. Jeszcze jej podchodzi kolor takiej kawy z mlekiem. A co sądzicie o takiej szafie zabudowanej z przesuwanymi drzwiami? jakieś obrazy na ścianę? A oświetlenie to takie halogenowe Pani proponuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2009, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

http://budnet.pl/forum/viewtopic.php?t=41089&highlight=tapet y - poszukaj mojej odpowiedzi w tym topicu. Uważam to za ciekawe rozwiązanie, a kolory dopasować można wedle własnego gustu :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2009, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz naprawdę ją zaskoczyć, pokombinuj z czymś takim: Szalone kolory :) ale nie wiem czy każdemu odpowiada takie stężenie bardzo kolorowych wnętrz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2009, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Jeśli chcesz naprawdę ją zaskoczyć, pokombinuj z czymś takim: Szalone kolory :) ale nie wiem czy każdemu odpowiada takie stężenie bardzo kolorowych wnętrz


No to jest mocna propozycja! Mi by się podobał taki kwiatowy motyw na ścianie sypialni - ale rozumiem, że nie każdemu się musi :) Może np. tylko biel i trochę czerni?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2009, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna sypialnia kojarzy mi się z ciepłym i przytulnym pomieszczeniem, dlatego uważam, że musi w niej być dużo dodatków. Ja kupiłam sobie dodatki w postaci narzut, fajnych dywaników, jakieś bzdety na meble, a na okna ładne, eleganckie firanki i rolety. Większość rzeczy zamówiłam w sklepie dekoria.pl, a niektóre dostałam od znajomych na parapetówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2009, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od siebie proponuję coś pokombinować z światłem. Może wprowadzić jakieś romantyczne podświetlenie (małej mocy) sufitu/szafek/łóżka np. węże świetlne. Dodatkowo może umieścić przycisk przy łóżku, który będzie wygaszał całe oświetlenie w pomieszczeniu i włączał to "romantyczne". Ewentulanie zamiast przycisku pilot. Na rynku są dostępne takie gotowe zestawy, które można samemu zamontować i ustawić (np. Xcomfort). Komunikują się bezprzewodowo, także unika się dodatkowego kucia ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2010, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się bardzo podoba takie rozwiązanie, żeby jedną ścianę pomalować na inny kolor. Może Pan wtedy pomalować sypialnię na błękit, tak jak lubi żona i złamać ją jakimś ciepłym kolorem. Oprócz tego jakieś nowe meble, może pościel (coś eleganckiego), jakieś gadżety typu poduszki, świeczki i kwiaty. No i światło właśnie, ono robi najwięcej jeśli chodzi o nastrój.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2010, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem z kolorem można szaleć ale na dodatkach. Niebieski odradzam - szybko się nudzi a do tego później ciężko zamalować. Ja proponuje tradycyjny krem na ścianach i kupić np. kolorowe ciężkie zasłony, poduszki, może jakiś obraz na ścianę, może jakiś kolor na szafie np. http://www.komandor.pl/grafika/baza/gal_29_komandor19.jpg - poza tym kolory kawy z mlekiem we wnętrzach sprawdzają się znakomicie - pasują do każdego koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >