jak pozbyć się komarów z działki??

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

5 października 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Komary to prawdziwa zmora, szczególnie latem. Dlatego walczyć z tym trzeba juz wcześniej - dobrym pomysłem jest spryskiwanie środkiem komarobójczym ich wylęgarni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2018, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym sposobem na to jest opryskiwanie jezior i wylęgarni komarów przed sezonem, wtedy mniej ich będzie na lato, ale problemu tego nigdy do końca się nie pozbędziemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2019, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedynie opryski pomagają, najlepiej zacząć wczesną wiosną to nie zrobią sobie lęgowiska w zawilgoconych miejscach między krzewami, nie tylko w wodzie lubią się lęgnąć

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2019, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Komarów się na pewno nie pozbędziesz. Możesz tylko spróbować użyć moskitiery np. na balkonie lub tarasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2019, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto tą sprawą zająć się jeszcze przed komarowym sezonem i zadbać o opryskiwanie ich legowisk zanim się rozwiną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2019, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety trudno jest się samemu pozbyć komarów. Ja już próbowałam niemalże wszystkiego. Ostatecznie zdecydowałam się w tamtym roku na odkomarzanie https://zwalczaniekomarow.com.pl/ i była to doskonała decyzja. Po komarach nie było śladu. Także na pewno warto postawić na tego typu usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2019, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Na rośliny to tak bardzo bym nie liczył., komary i na to się już uodparniają :( moskitiery w oknach wiadomo konieczność ale jeśli na poważnie chcesz się z działki pozbyć komarów to polecam Ci system Moskito Terminator http://3int.pl/odstraszanie-komarow/ najskuteczniejszy system ochrony przed komarami dla domu i ogrodu. Nie dawno się sam dowiedziałem, że coś takiego istnieje jak byłem na weekend u kolegi. U niego zawsze były całe plagi komarów, teraz spokój. Ten system zapewnia ochronę zamgławiając wyznaczony teren naturalnym repelentem. Uruchamia się raz na dobę, powstała mgła na 24 godziny odstrasza z terenu komary. I to bardzo skutecznie. Myślę, że nie ma skuteczniejszego sposobu.

Ten post był edytowany przez loleel dnia: 4 czerwca 2019, 12:39
Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2021, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

gay dating in cleveland
the rise of dating sites gay
largest gay dating site

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2022, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma środka, który daje 100 proc. spokoju - niestety. Natomiast możesz sobie pomóc, jeśli postawisz na coś takiego - https://krakowrolety.pl/moskitiery-ramowe.htm l Moskitiery ramkowe robią mega fajną robotę i kolosalną różnicę. Tzn. robali nie ma, masz święty spokój, najwyżej mogą przebić się przez drzwi wejściowe, ale ogólnie - rzadko na nie napotkasz.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2023, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Etsy Shop KUZEMA personalised baby gifts, United Kingdom

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >