jak radzić sobie z kurzem?

« Powrót do grupy: Moja budowa

4 marca 2017, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak radzicie sobie z kurzem na budowie? Chyba mam uczulenie na kurz i często pojawia się u mnie kaszel i kichanie. Myślałem o zakupie leku, np. http://www.alergia-allegra.pl/. Myślicie, że to odpowiedni pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Leki się na pewno przydadzą, ja akurat biorę hitaxę fast, szukałam czegoś co nie usypia bo sporo jeżdżę autem i ten lek się okazał ok, nie trzeba pamiętać o popijaniu wodą

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2017, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest używanie odpowiednich urządzeń, dzięki którym dokładnie i szybko posprzątamy każdą powierzchnię. Do podłóg polecam https://www.leifheitsklep.pl/mopy-i-wiadra/se t-clean-twist-m-mit-rollwagen-p-52050 Sama go używam i sprawdza się świetnie zarówno w domu, jak w biurze.
Kurz to trudny przeciwnik, ale można sobie z nim skutecznie radzić.

Ten post był edytowany przez AliciaKot dnia: 5 kwietnia 2017, 19:43
Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Urządzenia to jedna sprawa, natomiast tutaj warto też zabezpieczyć płytki,m panele oraz generalnie powierzchnie domu specjalna nanopowłoką, dzięki której brud czy kurz nie będzie nas dotyczył, zobaczcie sami na www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2019, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Kup sobie dobrą maskę ochronną, to chociaż trochę powinno zapobiec podrażnieniom. Ale może faktycznie picie jakichś leków przeciw alergii też może Ci pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2020, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jeździsz autem zwróć uwagę na to czy lek nie będzie powodował senności

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 60 Grupa: Moja budowa W przypadku monitoringu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na model KZ5 na który również postawiliśmy w naszej firmie. Jest to wersja obrotowa także pozw...
  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >