Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

jak ukryć rury od centralnego ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

25 września 2009, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

mam do was takie pytanie w jaki sposób mogę ukryć rury od centralnego ogrzewania biegnące do grzejnika. Może ich aż tak bardzo nie widać ponieważ są położone pod grzejnikiem, a więc blisko podłogi i nie są grube, aczkolwiek rzucają się w oczy. jak teraz mogę je ukryć? najlepiej byłoby je wmurować w ścianę, ale wtedy musiałbym je wszystkie wymieniać i całe centralne przerabiać, a nie chce tego robić. macie jakieś rady na tą sprawę?
z góry dziękuję za podpowiedzi.
pozdrawiam
HeniekS

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2009, 19:33

Najlepiej to by było sobie założyć instalacje gazową :D a poważnie to możesz rury spróbować zabudować tak jaj grzejniki takimi panelami albo drewnem, tylko ,że to tez zależy od tego, gdzie to masz umiejscowione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2010, 19:18

a u mnie tam wszystkie rury widać.tylko, ze są nisko przy podłodze więc nie ma tragedii.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Zamiana grzejnika ściennego na podłogowy? Liczba postów: 15 Grupa: Robimy inst... dokładnie, nowoczesne grzejniki są dużo bardziej efektywne, podłogówka opłaca się, gdy się stawia dom/wyposaża mieszkanie od nowa, ale sama zamiana dla zamiany....
  • Jaki piec kupić? Liczba postów: 79 Grupa: Robimy inst... Do niskokalorycznych opałów czytałem, że dobrze jest wybrać odpowiedni palnik Myslę o retorowym - coś takiego http://www.kotly-witkowski.pl/palniki - producent...
  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 40 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Gumowiec napisał: A jest w ogóle coś droższego niż ogrzewanie elektryczne, gazowe? :P Według mnie nie ;) no i rzeczywiście pompy ciepła oraz rekupera...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 106 Grupa: Robimy inst... Do takiego kotła kondensacyjnego możemy też włożyć pellet wrocław czy nie bardzo ?
  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 53 Grupa: Robimy inst... Podłogówka jest bardzo droga i tego się nie da ukryć. Wysoki komfort użytkowania dają również nieporównanie tańsze grzejniki. Ale nie te zwykłe, tylko kamienne,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 13230 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >