jak ukryć rury od centralnego ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

25 września 2009, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

mam do was takie pytanie w jaki sposób mogę ukryć rury od centralnego ogrzewania biegnące do grzejnika. Może ich aż tak bardzo nie widać ponieważ są położone pod grzejnikiem, a więc blisko podłogi i nie są grube, aczkolwiek rzucają się w oczy. jak teraz mogę je ukryć? najlepiej byłoby je wmurować w ścianę, ale wtedy musiałbym je wszystkie wymieniać i całe centralne przerabiać, a nie chce tego robić. macie jakieś rady na tą sprawę?
z góry dziękuję za podpowiedzi.
pozdrawiam
HeniekS

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2009, 19:33

Najlepiej to by było sobie założyć instalacje gazową :D a poważnie to możesz rury spróbować zabudować tak jaj grzejniki takimi panelami albo drewnem, tylko ,że to tez zależy od tego, gdzie to masz umiejscowione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2010, 19:18

a u mnie tam wszystkie rury widać.tylko, ze są nisko przy podłodze więc nie ma tragedii.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jaki zmiękczacz wody? Liczba postów: 56 Grupa: Robimy inst... Ja zarówno filtr, jak i później wkłady zamawiałem na http://www.filtry-do-wody.info. Polecam wszystkim, którzy nie mają stu procent pewności odnośnie wyboru fil...
  • Instalacje gazowe Liczba postów: 53 Grupa: Robimy inst... My od kilku lat współpracujemy z firmą Bth Import Stal z Krakowa i mogę tą firmę polecić.Oprócz kolan hamburskich możesz tam zakupić różnego rodzaju rury,trójni...
  • jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy? Liczba postów: 228 Grupa: Robimy inst... Jeżeli chodzi o nowoczesne technologie grzewcze to mi w oko wpadły oferty na stronie https://www.immergas.pl/Produkty,7263/KO TLY_O_MOCY_DO_35_kW?dest=1 . Według...
  • INSTALACJA PEX Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Witajcie, hydraulik przerabiał mi instalację grzewczą w bloku, mianowicie rozgałęział grzejnik takim trójnikiem. Wydaje mi się, że zrobił OK, jednak zastanowiło...
  • armatura przemysł. Liczba postów: 20 Grupa: Robimy inst... Skoro mowa o armaturze i nie tylko, to warto zwrócić uwagę również na Auroks.pl gdzie pomożemy i doradzimy, to jedna z naszych specjalizacji.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16787 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >