jak urządzić sypialnie? pomocy :)

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

27 grudnia 2017, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Materac ważna kwestia jak nawet nie najważniejsza, może jak przyjdą goście to nie będzie to pierwsza rzecz, która rzuci im się w oczy, ale kręgosłup na pewno doceni i żona też na pewno zwróci uwagę. Mogę polecić Ci materace od firmy Dormeo, bo na ich materacach śpię i spisują się znakomicie. Mój model posiada piankę z pamięcią kształtu, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Jak między Tobą a żoną jest spora różnica wagowa to jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które ogranicza problemy. Trzeba przyznać, że taki materac to wydatek większego kalibru, ale z drugiej strony płatność można rozratować i nie wychodzi już aż tak źle. Moim zdaniem zdecydowanie warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2018, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Duże łóżko, niewiele mebli i ciepłe kolory. Do tego ładne panele i masz piękną sypialinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o aranżację sypialni to nie może w niej zabraknąć zarówno dobrego i wygodnego łóżka jak i mebli, akurat ciekawe kolekcje znajdziecie na www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2018, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=AdidarMeble.pl]Jeżeli chodzi o aranżację sypialni to nie może w niej
zabraknąć zarówno dobrego i wygodnego łóżka jak i
mebli, akurat ciekawe kolekcje znajdziecie na
www.AdidarMeble.pl

Szanowni Państwo, zgadzam się w 100% - wygodne łóżko to podstawa w sypialni. Warto pamiętać, aby zainwestować w nowoczesny i trwały stelaż (zapewniający regulację stopnia twardości, stabilność materaca i dostęp powietrza), a także wygodny i równomiernie podpierający ciało materac, np. Dormeo® z serii Air. Zachęcam do odwiedzenia jednego z naszych sklepów stacjonarnych http://links.dormeo.pl/c/13325029 - z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiedni materac oraz stelaż.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne meble do sypialni widziałem ostatnio w ofercie www.roelledesign.pl. Sam zastanawiam się nad nowymi ale muszę jeszcze dojść do porozumienia z żoną ponieważ mamy nieco inny gust.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2018, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam ostatnio miałem problem z kupnem mebli ale trafiłem na stronę makrodom.pl. Trochę się wahałem przed zamówieniem ale zamówiłem i to był dobry wybór. Meble wyglądają dość solidnie także polecam sklep.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii urządzenia i wyposażenia sypialni, warto zerknąć do naszego salonu gdzie znajdziecie fachowe porady oraz szereg artykułów w niższej cenie, zobaczcie na www.SalonSnu.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka pomysłów na nastrojowy wystrój sypialni znajduje się tutaj:
http://ecodomu.eu/stworzyc-nastrojowy-klimat- sypialni
Sama lubie nowoczesne pomysły, ale jesli chodzi o sypialnię to zdecydowanie bardziej podobają mi się nastrojowe, tradycyjne klimaty. Kolorki jasne: pastele,biele, ewentualnie szarości.
Kilka delikatnych bibelotów nadających charakteru.

Przepięknie wprost prezentuje sie ta kremowa sypialnia:

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatków sypialnie takie jak poduszki ozdobne, narzuty, dobrze dobrane zasłony w stylu angielskim. Ostatnio kupiłam nową narzutę na sypialnie z https://designstyl.pl/narzuta-220x240/1093-na rzuta-220x240-dwustronna-eurofirany.html i nawet nie drogo zapłaciłam jak za narzutę 220/240/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie macie pomysłu jak urządzić sypialnie i inne pomieszczenia w waszych domach to polecam wam się zgłosić do studia architektury wnętrz. Od siebie mogę wam polecić www.studioatre.pl Korzystałem z ich usług gdy wykańczałem swój dom i mogę potwierdzić że są świetni w tym co robią.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też