jak urządzić sypialnie? pomocy :)

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2015, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dobrego i solidnego łóżka do sypialni,to proponuję zerknąć również na ten model http://meblezkrakowa.pl/sklep/lozko-zen-premium-tapicerka/ bardzo wygodne,tapicerowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla ozdoby sypialni polecam pikowane wezgłowia. To bardzo ciekawy pomysł na ożywienie każdego pomieszczenie, nie tylko sypialni.



http://www.domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Do sypialni oprócz odpowiednich mebli, kolorów warto zastosować ciekawą dekorację. Panele dekoracyjne 3D na ścianę za łóżkiem nietuzinkowo ją ozdobią. Jeżeli lubimy elegancję to listwy ścienne, przypodłogowe czy sufitowe dodadzą jej. Elementy sztukaterii mają dużo zalet, są lekkie, łatwe w montażu, wytrzymałe, pasują do każdego stylu wnętrza i z powodzeniem łączą dwa różne oraz można je malować dzięki czemu wpisanie się w kolorystykę pomieszczenia nie będzie problemem :)



Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Sypialnia to przede wszystkim duże,wygodne łóżko z materacem oraz funkcjonalna szafa która będzie pełniła funkcję garderoby,ciekawe zestawy takich kompletów mebli sypialnianych znajdziecie na
www.Klawe-Meble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2015, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Łóżko wcale nie musi być nudne. Może posiadać ciekawy wygląd i nowoczesną tapicerkę, jak np.

Ten post był edytowany przez PawełKo29 dnia: 20 lipca 2015, 15:12
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2015, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim pomysłem na śliczną, małżeńską sypialnie są białe przestrzenie z dodatkiem beżu (np. koronki, dzianinowe dodatki). Np. coś takiego http://www.dulux.pl/pl/inspiracje/udekoruj-sy pialnie-dla-dwojga Myślę, że taka sypialnie nie jest jakoś przesadnie kobieca i mężczyzna będzie sie w niej czuł równie dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2015, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję pomalować na biało i rozwinąć o błękitne dodatki, może coś na styl marynarski. W celu inspiracji można wejść na moją stronę : marikakafar.com

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję urządzić sypialnię w beżowych kolorach, z jedną pomarańczową ścianą, na której będzie kontrastował grzejnik Solius. W takim pomieszczeniu może być włochaty, jasny dywan, natomiast pościel w paski o delikatnych barwach. Do tego jasne, drewniane półki na książki, jak i pomarańczowe dodatki (poduszka, doniczka).

http://www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/ grzejniki_elektryczne/solius/

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem łóżko do sypialni od producenta mebli tapicerowanych Ramaro (polecam sobie zajrzeć na ich strone, bo mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę). Jestem bardzo zadowolony, bo materac, który był w komplecie jest również bardzo wygodny.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Do sypialni pomyśl także o odpowiednim oświetleniu,a tutaj z całą pewnością dobrze sprawdzą się diody led,mogą być w postaci listew lub taśmy,u nas znajdziesz ich szeroki wybór,warto zerknąć www.Maglife.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >