jak zorganizować biblioteczkę w salonie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 maja 2009, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, mam ogromny salon i bardzo dużo książek. chciałabym więc to połączyć tak żeby w salonie powstała mała biblioteczka. tylko jak to zrobić? jakie meble, jak urządzić? macie jakieś ciekawe pomysły na aranżacje takiego wnętrza?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż mi się bardzo podobają biblioteczki w starym stylu z wielką meblościanką na książki, która zajmuje niemal całą ścianę. Do tego koniecznie fotel i jakiś niski stolik.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2010, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł kingi20 jest bardzo dobry. Ja również lubię biblioteczki w starym stylu. Często odwiedzam antykwariaty i ostatnio w jednym z nich widziałam olbrzymią dębową komodę na książki. Sama chętnie bym ją kupiła lecz niestety mieszkam w bloki i nie mam gdzie jej postawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam ten sam problem - gdzie zamówić meble? Zalezy mi na dobrej cenie, nie chcę wydać nie wiadomo ile.

Ten post był edytowany przez krzysiekw dnia: 26 stycznia 2017, 13:31
Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, to może zerkniesz na ofertę Komandor? Tutaj znajdziesz więcej szczegółów - https://www.komandor.pl/oferta/meble/bibliote czki/. Też mam w domu sporą kolekcję książek, płyt i czasopism i też przydałoby się to wszystko uporządkować. Teraz to wszystko leży w pudełkach w garażu i na strychu. Także w moim przypadku może też zastanowię się nad biblioteczką, akurat mam wystarczająco miejsca w salonie, więc to chyba byłby dobry pomysł ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o biblioteczkę, bardzo podoba mi się rozwiązanie, które kiedyś znalazłam w Internecie - http://www.domolubni.pl/urzadzic-nowoczesny-s alon/. Na zdjęciu widać system przechowywania (jak piszą autorzy - "niewidzialny"), który stanowią regały na książki, będące jednocześnie ścianą oddzielającą dwa pomieszczenia. Dla mnie marzenie!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, sposobów na to jest sporo. Podstawą jednak zawsze był i będzie dobór odpowiednich książek. Na pewno pomóc w tym może tania księgarnia internetowa, z której zamówicie interesujące Was tytuły w dobrej cenie. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2018, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze w takim przypadku sprawdziłyby się meble z rattanu. Są one wytrzymałe, a w dodatku bardzo ładnie się prezentują, teraz znajdziecie u nas kilka ciekawych kolekcji :)

Ten post był edytowany przez Ratanland.pl dnia: 13 września 2018, 12:51
Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2018, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Stared new concoct:
http://kristie.forum.telrock.net

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2018, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim w tym celu trzeba dobrać odpowiednie, stylowe meble w szczególności regały, które dodadzą charakteru dla biblioteczki. Warto w tym celu poszukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych.

Ten post był edytowany przez Colpotech.com dnia: 21 września 2018, 18:29
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >