Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

jak zrobić półki na książki?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

24 czerwca 2009, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, poradźcie mi jak można samemu zrobić takie wiszące półki na książki, jakich materiałów użyć do zrobienia tych półek i na czym je zamontować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2010, 17:06

Można użyć kwadratowych desek. Ładny efekt stważa ułożenie ich pod kątem w kształt tj. fali. Deski najlepiej połączyć wkrętakami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2010, 12:45

MoZesz użyć także gotowców, dostępne w ikei itd...

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2010, 18:41

Moim zdaniem trochę nie ma sensu robić własnoręcznie takie półki, bo przecież taniej wyjdzie, jak coś takiego się kupi w sklepie. Tutaj znalazłam fajne promocje http://meblopol.net/index.php?d=s2_kategorie&id_kategoria=11 6 jest tam mnóstwo półek i regałów za bardzo małe pieniądze. Zakup się chyba bardziej opłaci.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2010, 15:48

Ja bym zrobił to z deski o wymiarach jakich chcesz, i listwy metalowe do tego. Przewierciłbym w miejscu łączenia listew (z prawej i lewej strony) do półki, a drugą stronę listew- spłaszczoną i dopasowaną przywierciłbym do ściany.
Dokładnie, można użyć gotowych elementów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2010, 14:08

A koniecznie musisz zrobić całą sam? Przecież wystarczy udać się do jakiegoś sklepu z meblami, wyposażeniem wnętrz (IKEA też wchodzi w grę) i gotowe! Niekiedy trzeba to tylko samemu skręcić....

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 10866 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >