Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

jak zrobić półki na książki?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

24 czerwca 2009, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, poradźcie mi jak można samemu zrobić takie wiszące półki na książki, jakich materiałów użyć do zrobienia tych półek i na czym je zamontować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2010, 17:06

Można użyć kwadratowych desek. Ładny efekt stważa ułożenie ich pod kątem w kształt tj. fali. Deski najlepiej połączyć wkrętakami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2010, 12:45

MoZesz użyć także gotowców, dostępne w ikei itd...

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2010, 18:41

Moim zdaniem trochę nie ma sensu robić własnoręcznie takie półki, bo przecież taniej wyjdzie, jak coś takiego się kupi w sklepie. Tutaj znalazłam fajne promocje http://meblopol.net/index.php?d=s2_kategorie&id_kategoria=11 6 jest tam mnóstwo półek i regałów za bardzo małe pieniądze. Zakup się chyba bardziej opłaci.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2010, 15:48

Ja bym zrobił to z deski o wymiarach jakich chcesz, i listwy metalowe do tego. Przewierciłbym w miejscu łączenia listew (z prawej i lewej strony) do półki, a drugą stronę listew- spłaszczoną i dopasowaną przywierciłbym do ściany.
Dokładnie, można użyć gotowych elementów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2010, 14:08

A koniecznie musisz zrobić całą sam? Przecież wystarczy udać się do jakiegoś sklepu z meblami, wyposażeniem wnętrz (IKEA też wchodzi w grę) i gotowe! Niekiedy trzeba to tylko samemu skręcić....

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Szafka na buty Liczba postów: 25 Grupa: Porady i op... Tym bardziej, że pierwszą wizytę, konsultację mają darmową. Dzwoniłaś tam?
  • Szablon malarski Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... Fajny, ciekawe szablony widziałem tutaj ostatnio http://artpasaz.pl/szablony-malarskie/ ta zebra to świetna ozdoba pokoju dziecięcego, mają tam spory wybór, pla...
  • Wyposażenie kuchni. Liczba postów: 21 Grupa: Porady i op... No ogólnie z rozmów, konsultancji i projektu tak, a jeszcze jest nie wykonane więc nie mogę ocenić w 100 % ale jak tylko będę mieć to wtedy ocenie :)
  • Meble biurowe, gabinetowe, biurka narożne Liczba postów: 50 Grupa: Porady i op... No nie aż tak dużo, ale w sklepie gotowe by mi do niczego nie pasowały meble a tak to mam wszystko dopasowane idealnie.
  • Suszenie prania Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem najlepszym i najtańszym sposobem na suszenie prania jest wywieszenie go na sznurkach nad wanną. Taką suszarkę zrobi nawet dziecko, wystarczą takie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 13172 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >