jak zrobić tanio remont łazienki?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 lutego 2017, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybieram tylko takie farby, które przejdą przez każdy test w moim domu. Mam syna,który ostatnimi czasy poczuł się do bycia chemikiem i robił już niezwykle wiele rzeczy ze ścianami, a przynajmniej to co na nich zostawało dało mi do myślenia. Znalazłem niedawno ten sklep z farbami i pigmentami do drewna http://www.pigmentologia.pl/ ,które cieszą się z tego co widzę dużą popularnością. Myślę ,że oni podołają wszystkim trudnościom.

Ten post był edytowany przez Artek1 dnia: 13 lutego 2017, 21:03
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka jest chyba najtrudniejszym miejscem, jeżeli chodzi o sufit. Problemem jest nie tylko stała obecność wilgoci, ale także ryzyko zalania przez sąsiadów. Technologia sufitów napinanych, na szczęście radzi sobie doskonale z tak trudnym środowiskiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja się nauczyłam jednego, ze jak chce się zrobić "po taniości" to lepiej od razu poprosić o pomoc ekipę, a nie zabierac się za remont samemu :) bo to zawsze wychodzi drożej :P a gdzie mieszkasz? w Krakowie jest dobra firma dd projekt. ma dobre opinie w necie z tego co widziałąm.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepie www.alekafelki.pl mają bardzo atrakcyjne ceny płytek. Osatnio kupiłam w tym sklepie do kuchni płytki drewnopodobne i wszystko super wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 00:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: krajanka napisał: ja się nauczyłam jednego, ze jak chce się zrobić "po
taniości" to lepiej od razu poprosić o pomoc ekipę, a nie
zabierac się za remont samemu :) bo to zawsze wychodzi
drożej :P a gdzie mieszkasz? w Krakowie jest dobra firma dd
projekt. ma dobre opinie w necie z tego co widziałąm.


Tak, potwierdzam, dd Projekt są naprawde świetni. Zatrudniłem ich do generalnego remontu domu i sprawdzili się bardzo dobrze. Nie trzeba zatrudniać osobnych fachowców od każdej rzeczy. Duża wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Tani remont łazienki to przede wszystkim kupno tańszych materiałów wykończeniowych oraz wynajęcie dobrej ekipy budowlanej- akurat na tym nie wart oszczędzać, bo potem będziesz narzekać na jakość i poziom remontu. Lepiej zrobić coś raz a za to solidnie.

www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że bez odpowiednich narzędzi takich jak na przykład te: https://www.stukpuk.pl/elektronarzedzia/wiert arki-i-wkretarki bardzo trudno wykonać remont, zwłaszcza jak chce się to zrobić samodzielnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 06:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Narzędzia są drugorzędną kwestią, bo w praktyce mało kto decyduje się na samodzielny remont, bo to nie szukanie oszczędności a przyszłe koszty, warto jednak pozostawić to fachowcom, a taniej faktycznie można kupić, zamówić wszystkie materiały online.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2018, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie dlatego bardzo ważna jest wcześniej odpowiednio przygotowana hydroizolacja całej łazienki, ponieważ zabezpieczenie przed wilgocią jest jednym z najważniejszych aspektów, które na pewno w dłuższej perspektywie czasu z resztą jak widać opłaca się wykonać. Z mojego doświadczenia możesz sprawdzić systemy izolacji przeciwwilgociowych WaterBlock. Pod względem elastyczności, trwałości oraz zabezpieczenia przed korozją, karbonizacją betonu oraz ciężkimi warunkami atmosferycznymi nie mają sobie równych w swoim zakresie cenowym. Co ważne można również liczyć na pomoc ich ekspertów i fachowej obsługi podczas doboru oraz zakupu materiałów. Trzymam kciuki za skuteczną walkę i oby łazienka wyszła według Waszych marzeń i jak najdłużej tak piękna pozostała :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas jest na przykład bardzo dobra wentylacja w domu i dla tego o wilgoci nie ma mowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >