jaką blachę na dach wybrać

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸

18 lutego 2016, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No to niestety trochę Cie oszukali. Bo nie wiem na podstawie czego porównywali, ale na pewno nie dachówki, ponieważ to ona najlepiej trzyma ciepło oraz dachówki betonowe Braas wyciszają dźwięki zewnętrzne o ok. 7 decybeli lepiej niż ceramika ! To jaka to musi być różnica przy blasze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może względem innej blachy, bo niestety nie ma mozliwości aby udało im się wygrać z dachówką. Chcesz mieć pokrycie, które idealnie będzie odbijało promieniowanie słoneczne ? Wybierz Tegalit Protegon, który odbija nawet do 300% więcej, niż w przypadku zwykłych dachówek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2016, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas jest blachodachówka ceglasta z Max system. Mam nadzieje, że będzie solidna. Jeśli szukacie dobrych pokryć dachowych to w hurtowni budowlanej Kom&Bud kolo Bydgoszczy mają niezły wybór. Ta firma jak coś zajmuje się też naprawami dachów, maja bardzo doświadczonych dekarzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Co jak co, ale najlepsza kadrę dekarzy ma Braas. Są to certyfikowani fachowcy, którzy na prawdę znają się na dachówce i robocie. Ja jestem bardzo zadowolony i na prawdę lepiej tego zrobić nie mogli

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2016, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio bawiłam się na stronie http://www.budmax-metal.com.pl/blachodachowka .html taką fajnym symulatorem blachy na dachu, orynnowania itd - jest domek, wybierasz z oferty blachodachówkę czy inne pokrycie, kolor, typ i nanosi się to na dom i widać jak będzie wyglądać.
Fajna rzecz - nawet dodatki elewacji można sobie dobrać pod to.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale każdy dom jest inny, więc niestety aż tak nie da się dopasować :) Poza tym pomysł fajny, tylko jednak trwałośc blachy już nie daje rady tak jak dachówka. Przy średniej trwałości wypada często 2-3 razy gorzej. A pracy trzeba przy niej włożyć na prawdę duzo. Jak dekarz przy zdejmowaniu arkuszy poszoruje o drugi to już kwestia kilku lat i korozji.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2020, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii natomiast koniecznie zwróćcie uwagę na wysokiej jakości pokrycie dachowe, jednak piękna dachówka jest zdecydowanie lepszą opcją na wykonanie pięknego i trwałego dachu a w Braas możecie liczyć na dodatkowe 15 lat gwarancji systemowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2021, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o montaż takiej blachy na dachu to bardzo polecam wkręty samowiercące. Ja kupuję je zawsze w firmie WENO https://weno.net.pl/. Można sobie zobaczyć na stronie w katalogu mają duży wybór i przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2021, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może warto zastanowić się w przypadku dachu nad wyborem porządnej dachówki ceramicznej, jak Turmalin Braas, który moim zdaniem zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie ze względu na jakość wykonania, barwienie w masie oraz co ważne objęta jest 30 letnią gwarancją, a do tego można u nich znaleźć również inne potrzebne akcesoria dachowe oraz listę certyfikowanych dekarzy, którzy doskonale znają się na ich materiałach.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2021, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe są blachodachówki modułowe Scandinavia od Bratex, to fajne połączenie klasycznej blachodachówki i najnowszych osiągnięć z zakresu tematyki modułowej, ich zalety to m.in. zagłębione punkty montażowe, dwusegmentowa kieszeń kompensacyjna czy wentylacja zakładów poprzecznych. My właśnie na tą blachodachówkę się zdecydowaliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru, jest solidna i wytrzymała, dobrze wygląda. I tu przydać wam może się namiar na hurtownię dekarską to Pimar z Poznania https://www.pimar.pl/kontakt my tam właśnie kupiliśmy blachodachówkę i nie przepłaciliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >