jaką blachę na dach wybrać

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2014, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

z blacha rozne dziwne rzeczy sie moga stac, lepiej wziac dachowke, nawet betonowa ale przynajmniej miec spokoj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2014, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A to ja wiem, ja nie jestem za blacha. Mam dachówke z braasa i nic wiecej dla mnie nie trzeba :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2014, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najważniejsza była firma, sprawdzony producent – aby nie było pózniej nieprzyjemności. Naszczęśćie niedawno moja siostra wykańczała budowę domu i korzystała z usług firmy, nieopodal Warszawy [http://fincostal.com.pl/], była zadowolona z realizacji, wyceny . Ja postanowiłam u siebie zd ecydować się (przy pokryciu dachu) wybrać blacho dachówkę , wydaje się być trwałym i eleganckim wyrobem. Z efektu końcowego jestem zadowolona :)

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 23 lutego 2015, 12:10
Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No, ostatnio krąży po forum afera związana z jakąś blachą, bywa różnie :/ Generalnie blacha dlatego, że jest tańszą alternatywą, ale ja się cieszę, że jednak się nie skusiłem. Tzn. z początku miałem taki zamiar, ale dekarze mi doradzili dachówke, tylko taką tańszą (budżet nie każdy ma nieograniczony…). Chociaż blacha też nie jest taka strasznie zła, bez przesady. Gdyby ktoś miał dylematy, to polecam szczerze [http://www.veldach.com.pl]http://www.veldach.com.pl]. Bardzo indywidualne podejście, super.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 23 lutego 2015, 12:10
Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2014, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

o czym my mówimy, blacha to żadna konkurencja dla dachówki, lepiej wziąć tańszą dachówke niż blache.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2014, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

dokladnie, nawet betonowa, ktora jest duzo tansza niz cokolwiek blaszanego

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kondej25 napisał: o czym my mówimy, blacha to żadna konkurencja dla
dachówki, lepiej wziąć tańszą dachówke niż blache.


A możesz na czymś oprzeć swój argument? W sumie w chwili obecnej zamówiłem blachy dachowe i raczej nie czuje się jakbym zrobił błąd. Mam wrażenie, że wielu podpiera się estetyką, a to chyba nie o to chodzi. Dobra blacha cynkowo-tytanowa nie ustępuje zbytnio tym średniej klasy dachówką, a jest sporo tańsza. Sam dość długo rozmawiałem z przedstawicielem [http://www.krak-zinc.pl] firmy, która mi blachę robiła i z rozmowy właśnie wywnioskowałem, że producenci dachówki starają się wytworzyć przeświadczenie, że blacha się rozpadnie i spadnie o roku, a tak wcale nie jest.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 23 lutego 2015, 12:11
Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

nikt nie mowi ze spadnie. bedzie sie trzymac i to dobrze, tylko sa inne walory uzytkowe. blache trzeba co pare lat odmalowac, jest glosna podczas opadow, trzeba kupic drozsza izolacje zeby nie nagrzewalo sie poddasze ale ma swoje zalety bo jest lekka i tania. wiec kwestia wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2014, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na blachodachówkę, koszt jest o wiele niższy a wygląda naprawdę dobrze. [http://www.zajkowska.com.pl/dachy.html] Ja nie żałuję tej decyzji.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 23 lutego 2015, 12:11
Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2014, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

wyglad jest ok, ale mnie drazni dzwiek blachy podczas opadow i balbym sie o krotka trwalosc farby na blachodachowce. dlatego zdecydowalem sie na dachowke braas

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >