jaka działka na 3-4 rodziny

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

17 marca 2015, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

tak musi to być działka, która ma odpowiednie przeznaczenie terenu, i którą można zabudować zgodnie z lokalnym planem zagospodarowania przestrzennego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2015, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się ale to łatwo sprawdzić. Chodzi o to, czy działka jest dostosowana do zabudowy czyli jest działką budowlaną a nie rolną lub leśną. Takie działki też można odrolnić lub odlesić pod zabudowę i nietrudno jest dostać takie pozwolenia. Polecam poczytać sobie http://www.mgprojekt.com.pl/blog/dzialki-budo wlane-odrolnienie-odlesienie/, tam naprawdę rzetelnie podeszli do sprawy i dokładnie rozpisali gdzie trzeba udać się w określonym przypadku i jakie dokumenty sa potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2015, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

w wielu biurach nieruchomości jest spory wybór działek, bez problemu można coś wybrać, ja swoją działkę wybrałem u http://www.nova-nieruchomosci.eu/ w Częstochowie, bardzo dobre oferty mieli

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2016, 04:35

Zgadzam sie: good 0 bad

z geodetą te kwestie warto omówić, ja miałam styczność z http://geomapgeodezja.com.pl/ bardzo pomocny geodeta

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

w takiej sytuacji trzeba sobie wziac jeden, dwa dni wolnego i przejsc sie po prostu po biurach nieruchompsci. Mozna tez w Internecie poszukac, bo czasami tez mozna znalezc bardzo fajne rozwiazania. A do geodety tez nie zawadzi podejsc. No ale trzeba miec na to czas i przede wszystkim pieniadze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2016, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem za tym, żeby na początku skontaktować się z fachowcem z dziedziny geodezji. Może www.geosurvey.pl coś pomogą? Ja byłam z ich usług bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2016, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

oni czy inni geodeci powiedza w sumie to samo..mozna lub nie..

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, zawsze mówią to samo
---
pediatra

Ten post był edytowany przez stachu213 dnia: 14 sierpnia 2017, 20:05
Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2018, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie fajnych dziełek budowlanych to polecam wam zajrzeć na stronę www.dzialki-szczecin.com Znajdziecie tam działki budowlane pod Szczecinem. Wszystkie działki są uzbrojone w media i gotowe do zabudowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2019, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już jesteśmy w temacie działek budowlanych to warto zorientować się w ofercie na działki budowlane z firmy www.dzialki-szczecin.com. Mój brat kupował tam działe za nawet rozsądną cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobra restauracja Liczba postów: 305 Grupa: Domy szereg... Jakiś czas temu z mężem byliśmy w restauracji na obiedzie. Zobaczcie na stronę restauracje na American House - przyjęcia ślubne w Warszawie - tam można smacznie...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 97 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Przewody i bezpieczniki Liczba postów: 33 Grupa: Domy szereg... Jeśli potrzebujesz kondenatorów i innych elementów elektroniki, jak przewody oraz kable warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni Balticad https://balticad.eu/. Za...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 52 Grupa: Domy szereg... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych produktów medycznych dla dzieci i niemowląt, to polecam Wam....
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 7 Grupa: Domy szereg... Wybierając okna do naszego nowego domu, postawiliśmy na Domega i to był strzał w dziesiątkę. Wytrzymałe, estetyczne i w dobrej cenie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >