jaką firmę w Poznaniu wynająć do przeprowadzki

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 października 2012, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam serwis Clicktrans, to bardzo fajna opcja, więc jeśli szukasz firmy do przeprowadzek w Poznaniu http://clicktrans.pl/transport/poznan/ koniecznie sprawdź, polega to na tym, że dajesz ogłoszenie o tym co i gdzie chcesz przewieźc, firmy same zgłaszają, na zasadzie licytacji w dół, wielu przewoźników ma sporo miejsca i kursy sie nie opłacają więc proponuja Ci niedużą stawkę za przewóz/transport/przeprowadzkę.

Ten post był edytowany przez misiek1005 dnia: 5 października 2012, 12:05
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2012, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie firmy do przeprowadzek to ostateczność, bo jest dużo studentów i nie tylko którzy chcą zarobić, a maja warunki do przewiezienia więc czemu by nie dać zarobić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2012, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Chocho, może masz racje tylko kto powierzy jakimś studentom z ulicy swoje mienie , ja tam nie wiem ale bał bym się, że mi czegoś nie dowiozą i tyle ich zobaczę. Firma to firma, wiadomo pewnie kosztować będzie więcej niż wezmą studenci ale jakoś pewniej i profesjonalniej. No i można znaleźć też tanią firmę co zrobi to i pewnie i profesjonalnie, np na tym serwisie clicktrans co misiek poleca, przynajmniej bezpieczniej niż w wykonaniu studenciaków :>

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2012, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ja dobrze rozumiem andziuś Twój komentarz? uważasz że student to złodziej a firmy nie robią przekrętów? hmmm szanuję twoją opinię ale według mnie nie można tak traktować ludzi, mierzyć wszystkich jedną miarą, nikt tu nie mówi o studentach z "ulicy" tylko o "poczcie pantoflowej"

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2012, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

no może i tak można sobie jakoś poradzić bez firmy do przeprowadzki, ale z drugiej strony po co, przecież tak jest znacznie prościej i wygodniej jak sobie dzwonisz na przykład po japę. Dadzą kartony, jak trzeba to pomogą w pakowaniu. Umawiasz na godzinę i są, a tak to problem, żeby znaleźć znajomych, samochód, żeby ktoś łaskawie pomógł z przeprowadzką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2012, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie , że łatwiej wynająć firmę , ale drogo to wychodzi. Przeprowadzałam się 8 razy , wiem co mówię..
Sama zadbałam o kartony , prosiłam w zaprzyjaznionych sklepach i nie było problemu , potem powoli , metodycznie pakowałam i opisywałam. Znajomy użyczył większego samochodu i poradziliśmy sobie w trójkę, W nowym miejscu wiedziałam wszystko , gdzie co jest i po kolei rozpakowałam.
Jest super!!!

http://www.wrozenieonline.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ostatnio miałem (wątpliwa) przyjemność przeprowadzać się z firma www.poznantransport.com. zdecydowanie nie polecam, chyba ze ktoś ma full czasu i gotówki na nowe meble. Ale od początku. Umowilem się z "szefem" na przeprowadzkę na 8 rano, zamowilem największy samochód jaki oferują na stronie, ustaliliśmy cenę i wszystko miało być ok. W sądny dzień zamiast o 8 przyjechali o 12 (tłumacząc się żę akumulator padł - dodaje iż było 12 stopni) ale biorąc pod uwagę jakim rzęchem przyjechali - najstarszy ford transit - nie dziwię się ze był niesprawny. Oczywiście już wiedziałem ze przeprowadzka potrwa conajmniej 2 razy dłużej zważając ze to najmniejszy dostawczak jaki maja (szkoda ze nie pokazują zdjęć tego złoma na swojej jakże profesjonalnej stronie, a moze foto na stronie to sciema i maja tylko takie. Jak oni przewoza pianina to na prawde nie wiem. Jak już się zjawili to zaczęli wynosić meble .... ile się trzeba było nagimnastykowac żeby cokolwiek się zmieściło a wiadomo czas to pieniądz .... dla nich oczywiście , jak zrobią 2 kursy zamiast jednego to kasa sama wpada do kieszeni! Oczywiście na umówioną folię do owiniecia mebli nie można było liczyć, dobrze ze o tym pomyślałem. Układanie mebli trwało tak długo aż zaczął padać deszcz... a meble sobie stały koło samochodu i moknely czekając na swoją kolej. Dodatkowo wynoszac mebel uszkodzili je .... ale co tam może właściciel nie zauważy przecież sądzić się nie będzie bo nie ma żadnej umowy, o rachunku nie wspominając! Po ponad 4 godzinnej zabawie z uszkodzonymi, mokrymi meblami zakończyliśmy cyrk. Podsumowując profesjonalną robotę zarządali 340 zł, że niby mi rabat dają. Historia jakich pewnie wiele. Nie korzystajcię z tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2012, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam fachowe przeprowadzki poznań w naprawdę rozsądnej cenie. Gratis jest wycena i materiały zabezpieczające - pełen profesjonalizm. Pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w transporcie i przeprowadzkach głownie na terenie na Poznania i okolic. Moja przeprowadzka przebiegła bez jakiegokolwiek stresu, pracownicy o dziwo bardzo komunikatywni i przyjaźnie nastawieni do klienta - czyli miła i kulturalna obsługa gwarantowana. Najpierw przedzwoniłem do owej firmy i po krótkiej rozmowie otrzymałem wycenę i następnie ustaliśmy termin jaki mi pasował najlepiej. W dniu przeprowadzki meble zostały bardzo staranie zabezpieczone do transportu w cenie przeprowadzki oczywiście. Po szybkim transporcie mebli do mojego nowego miejsca zamieszkania, pracownicy poustawiali meble tam gdzie im pokazałem - to jest wielki plus, ponieważ to nie jest moja pierwsza przeprowadzka w życiu i zazwyczaj musiałem sam wszystko ustawiać wedle moich upodobań, a tutaj taka miała niespodzianka. Obiecałem pochwalić ich publicznie, także dotrzymuję słowa i jeszcze raz polecam http://przeprowadzki-poznan24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2012, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu to mega fajne osiedle nam rośnie, Warszawa może zazdrościć :) Mam na myśli oczywiście Oazę Piątkowo. www.oazapiatkowo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2013, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście do przeprowadzki nie wynajmowałem firmy. Dużo korzystniej jest kupić kartony i wynająć samochód. Polecam kartony z NEOPAK, kupowałem u nich nie raz i zawsze byłem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >