jaką lodówkę wybrać?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

23 czerwca 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z takimi większymi lodówkami nie mam doświadczenia, ale ze zwykłych combi mogę polecić własnie LG, mam ją już 5 lat i nadal chodzi cicho.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Lodówka raczej z reguły chodzi cicho, zwłaszcza tych bardziej znanych producentów typu LG, mi osobiście bardziej podobają się te dwudrzwiowe sbs, ale na obecną chwilę mnie nie stać, więc też mam combi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2014, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pralkę LG i zastanawiam się nad lodówką, bo moja ma już 10 lat i głośno chodzi, a taka cicha by mi się przydała.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2014, 01:35

Zgadzam sie: good 0 bad

też przymierzam się do kupna lodóweczki, ale która pomieści teraz moje
magnesy na lodówkę

Ten post był edytowany przez harmidon dnia: 1 lipca 2014, 01:39
Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2014, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

LG ma i duże modele side by side, to Ci się pomieszczą magnesy, bez obaw. Nie wiem tylko czy warto zasłaniać ładną lodówkę jakimiś magnesami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2014, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Magnesy się czasem przydają, żeby zostawić domownikom zadania do wykonania, albo jakąś informację, więc mały magnesik na lodówce nie zaszkodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2014, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam poszukać wśród modeli firm Beko lub Amica- nie są drogie,a dobre i ostatnio bardzo zachwalane na forach wiec myślę,że warto się na nich skupić,.


SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2014, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem sie na lodówkę side by side - czyli podwójną marki Lg. Mam dość dużą rodzinę i teraz wiem,ze taka lodówka o wiele lepiej spisuje się w tym przypadku niż mniejsza. Ma rownież wygodne funkcje takie jak barek ( można sobie bez problemu szybko wyjąć schłodzone picie)
oraz podajnik wody.
Cena nie była niska ale można zaoszczędzić kupując taki sprzęt w sieci, na przykład tutaj są dobre kody rabatowe agito - przy zamawianiu sprzętu agd można dostać darmową wysyłkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2014, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam podobna lodówkę i spisuje się nieźle zwłaszcza w te upały przydał się barek i schłodzona woda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2014, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zastanwiam się nad lodówką side by side. Czy poza LG ktoś ma jakieś doświadczenia - koszt niemały i chciałabym poczytać opinie np. o samsungach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >