jaką blachę na dach wybrać

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

27 sierpnia 2022, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście, na rynku pojawiło się wiele firm i niestety dotyczy to nie tylko pokryć dachów, ale również wszystkich innych branż. Wybór jest tak wielki, że ciężko odnieść się obiektywnie do stosunku jakości do ceny. Poszedłem za głosem znajomych, z których kilkoro wybrało blachę od Regamet. Polecam ich ;) Tobie również polecam sugerować się opiniami, bo nic tak nie działa, jak „poczta pantoflowa” ;) Uważam, że to najlepszy doradca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2022, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

http://slkjfdf.net/ - Oahmip Osawip ljw.rcfl.budnet.pl.lwa.qy http://slkjfdf.net/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2022, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Jest teraz tyle przeróżnych firm, że niedługo zaczną nam wyskakiwać z lodówki ;) A tak całkiem poważnie, ja postanowiłem posłuchać trochę rad doświadczonych przyjaciół, którzy przede mną wyremontowali sobie dach ☺ W naszym “kręgu towarzyskim”, powodzeniem cieszy się Regamet. Praktycznie co drugi znajomy ma od nich blachodachówkę u siebie. My również poszliśmy w tę opcję. Nie zawiedliśmy się. Czasem warto zasięgnąć opinii znajomych, bo nic nie jest tak istotne, jak trwałość produktu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2022, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Próżno szukać takich odpowiedzi w sieci. Każdy użytkownik powie co innego ☺ Widzę jednak, że całkiem sporym zainteresowaniem cieszy się Regamet w polecajkach. Też właśnie mam od nich blachę na swoim dachu i też polecam ☺

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2022, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt… Aktualnie Internet to źródło reklam i ciężko rozróżnić co jest prawdą, a co jedynie dobrą akcją marketingową ;) Od siebie powiem, że ja unikam na pewno tego, co reklamują „celebryci”. Ja zawsze zbieram opinie od znajomych, rodziny, a ewentualnie forów. Tutaj wiem, że ludzie podpowiedzą szczerze. Podzielą się nawet gorzkimi doświadczeniami, ale to przy okazji utwierdza mnie w swej decyzji ;) Właśnie z takiej poczty pantoflowej dowiedziałam się o Regamecie, gdy robiłam dach u siebie. Mają w ofercie fajne blachodachówki, które są wysokiej jakości. Jestem bardzo zadowoloną posiadaczką ich paneli i cieszę się, że posłuchałam właśnie opinii ludzi na forum i znajomych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >