jaką blachodachówkę wybrać

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

14 września 2016, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o producentów to polecałbym Pruszyńskiego albo Blach-Pol. Ta druga firma specjalizuje się tylko w blachodachówkach http://dachybialystok.pl/dachy/blachodachowka Jeśli chodzi o zakres działalności, to jest to bardzo konkretna marka, na pewno spełni oczekiwania.

Ten post był edytowany przez celestenek dnia: 14 września 2016, 07:48
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

My jednak gdy potrzebowaliśmy dekarzy działających na dachówkach to pierwszym miejscem była strona Braas i lista certyfikowanych dekarzy. Pierwszy strzał i od razu w dziesiątkę dalej nie szukałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2016, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już na naszą stronę www.DachyZulawy.pl ? Bo jeżeli nie to teraz jest najlepsza ku temu okazja, tym bardziej iż z racji zbliżającej się zimy mamy kilka ciekawych promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2016, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

witam. w obecnym czasie , gdy wielu dekarzy wyjechało za chlebem za granicę , znalezienie dobrego dekarza faktycznie graniczy z cudem. powstało wiele firm pseudodekarskich , gdzie ludzie maja mgliste pojęcie o tym co robią, wiem to od naszych klientów. My jako firma polecamy "swoich" dekarzy ( firmy współpracujące) wyłącznie klientom kupującym u nas pokrycia dachowe . ma to dwa aspekty : pierwszy , że klient uzyskuje u nas pełną obsługę a dwa ma w związku z tym że bierze i materiał i robociznę vat na wszystko w wys 8%; reasumując zapraszam na zakupy z obsługą na terenie trójmiasta i okolic do Dachy żuławy ; mamy i blachodachówki i trapezy firm : Pruszyński , Ruukki, Budmat , Planja i Balex oraz dachówki z importu : Nibra - Nelskamp, Erlus i Huguenot Fenal- Imerys, okna dachowe Fakro , Velux i Roto oraz bopgaty asortyment orynnowania

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem i jeżeli masz możliwość to sprawdź jeszcze ofertę Braas ze względuu na ilość modeli jakie oferują a jest ich aż 22 w tym 4 na promocji od monier do 31sierpnia

Ten post był edytowany przez Tomek111 dnia: 31 lipca 2017, 22:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz na rynku jest nowość - dachówka kompozytowa Tileco - dużo lepsza i ładniejsza niż blachodachówka, o trwałości już nie mówiąc.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samej blachy mamy jeszcze szereg innych rozwiązań jak chociazby płytki łupkowe, które są zdecydowanie bardziej trwale niż zwykła blacha lub dachówka, warto się nad tym zastanowić.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak jeszcze nic nie wybrałeś to ja mogę Ci polecić dachy modułowe produkowane przez Budmat. Dobry producent, wysoka jakość materiałów i prezentują się estetycznie. Podejrzewam że i tak będziesz robił dopiero na wiosnę ale jak zależy ci na czasie to blacha od nich też się sprawdzi. Mają swoje patetnty na szybsze kładzenie blachy (możesz poczytać na ich stronie internetowej).

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić Budmat jako dobrego producenta blachodachówki. Ich produkty są dobrej jakości, a blachy są pokryte szwedzkimi powłokami http://www.budmat.com/pl/kategoria/dachy-modulowe-1
Na stronie można się dowiedzieć więcej o dachach modułowych i o montażu ich, bo jest tam odpisany i jest dosyć łatwy. Mnie się samemu udało położyć dach, wziąłem do pomocy jeszcze kolegę i prężnie nam to poszło.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2018, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już do nas na www.CentrumLupka.eu ? Jeżeli nie to w dalszym ciągu zapraszamy oraz służymy swoją pomocą podczas wyboru odpowiedniego materiału na pokrycie dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >