jaką blachodachówkę wybrać

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

6 listopada 2018, 04:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceramika i cement to niby dobry pomysł, ale drogi. W dodatku jest to ciężkie pokrycie, które musi mieć bardzo mocną konstrukcję dachu (a tym samym tez bardziej kosztowną). Lepiej moim zdaniem sprawdzi się lekkie pokrycie, takie jak dachówka kompozytowa. Tutaj możecie sobie poczytać na jej temat - http://tileco.pl/ i obejrzeć zdjęcia. Jeśli chodzi o wygląd to w niczym nie ustępuje dachówkom tradycyjnym, ale pod względem wytrzymałości, ceny i łatwości montażu jest od niej duża lepsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2020, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszym pokryciem dachowym jest dachówka, aczkolwiek jeżeli potrzebujesz lekkiego rozwiązania to ze swojej strony mogę również polecić abyś sprawdził propozycje od Braas oraz ich blachodachówki panelowe, bo od jakiegoś już czasu mają dwie propozycje Decra i do tego nowoczesną wersję płaską Quadro.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2020, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając dobrej jakości akcesoriów, pokryć i elementów do obróbki dachu w tym również hydroizolacji to ze swojej strony zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę Braas który ma wszystko do stworzenia pięknego, trwałego i ciepłego dachu na wiele długich lat i z bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2020, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie polecam blachodachówki firmy Regamet. Są naprawdę dobrej jakości, estetyczne i trwałe. Jeśli chodzi o gwarancję pokrycia dachowego z blachy, to wiadomo - wszystko zależy zawsze od producenta i powłoki, jaka w danym przypadku została wykorzystana. Ja np. mam na dachu panele właśnie od Regamet w powłoce, która ma 25 lat gwarancji, ale wiem, że mają też takie, które są objęte nawet 40-letnią. A to raczej długo, myślę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jak już zabieramy się za dach od początku to osobiście jestem za wyborem certyfikowanych dekarzy Braas którzy moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeżeli chcesz mieć piękny dach na lata i własnie bez takich problemów przy naprawach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2020, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachodachówka na pewno będzie trochę słabszym rozwiązaniem niż dachówka, jednak jest tańsza i też znacząco lżejsza. Tutaj wiele zależy od możliwości, dlatego dobrze że Braas wprowadził do swojej oferty dwie opcje.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2020, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak będziesz potrzebował dobrej jakości akcesoriów dachowych to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który przygotował dość szeroki wybór rozwiązań zarówno pod dachówkę jak i blachodachówkę o świetnych warunkach gwarancyjnych. Tym bardziej, że Icopal stworzyli dobrej jakości rozwiązania hydroizolacyjne także na dach typu - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2020, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat zdecydowałem się na dachówkę ceramiczną Turmalin Braas, a pod nią zamiast deskowania wykonaliśmy izolację nakrokwiową na całej powierzchni. Dzięki czemu znacząco polepszyły się warunki izolacyjne na całej powierzchni. Natomiast, żeby uchronić się przed wilgocią zastosowaliśmy hydroizolację - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >