jaka działka na 3-4 rodziny

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 kwietnia 2011, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcemy w 3 rodziny kupić działkę i zbudować szereg (3 moduły plus kotłownia). Jaką działkę musimy zakupić? Czy musi to być działka pod zabudowę wielorodzinną? Czy można kupić działkę pod zabudowę bliźniaczą i wydzielić w każdej połowie po 2 lokale? A być może istnieje jakaś mozliwość realizacji takiego przedsięwzięcia na działce jednorodzinnej?
Z góry dziękuję za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2011, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam się za bardzo na tym, ale tak na zdrowy rozum to wydaje mi się że najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem będzie działka pod zabudowę bliźniaczą, ale nie chce Cię wprowadzać w błąd, bo nie jestem pewna w 100 procentach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie ma jeszcze działki to według mnie najlepiej najpierw wybrać projekt, a potem z architektem zastanowić się jaka działkę kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie bo po co kupować za duża działkę noo a co najgorsze mniejszą ...

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Święte słowa, dokładnie tak się robi! nie kupuj kota w worku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2012, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej okolicy jest deweloperskie osiedle poczwórnych domków, nie szeregowców, ale rozmieszczonych na planie prostokąta. Rozkład pomieszczeń do przyjęcia, działka spora, ponieważ nie jest ograniczona szerokością domu. każdy domek styka się z innymi dwoma ścianami. Na działce też - z jednej strony ogrodem, z drugiej podjazdem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2012, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukasz ciekawych i rzetelnych informacji na temat nieruchomości, chcesz wynająć lub kupić mieszkanie? A może zastanawiasz się nad budową na kredyt? Informacje na te i wiele innych tematów znajdziesz na studioogloszen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, tak jak już Pani dragonrose powiedziała najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie działka pod zabudowę bliźniaczą. Proponuje najpierw udać się do projektanta i złożyć zlecenie o projekt waszych bliźniaczych domków. Następnie zastanowić się nad wielkością działki no i oczywiście znaleźć ją pośród wielu.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2014, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz działkę zakupić. Zerknij http://www.ihouse.pl/ . Mają duży wybór działek w różnych miastach. Znajdziesz jakąś działkę w swojej okolicy pod taki domek. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2014, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Działka pod zabudowę bliźniaczą.


--------------------------
http://www.gips100.pl/

Ten post był edytowany przez Skonema dnia: 10 września 2014, 12:17
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 335

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >