jaką firmę w Poznaniu wynająć do przeprowadzki

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 maja 2009, 14:55

Zgadzam sie: good 1 bad

witam,
może mi ktoś polecić dobrą firmę w Poznaniu pomagającą w przeprowadzkach? najlepiej dobrą i niedrogą :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2009, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Studencką. Najtaniej i najsolidniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2009, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej josev , to studenci się raczej często przeprowadzają. Chociaż z drugiej strony student wszystko zniesie, to meble pewnie też ... :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2009, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak jak pisze josev33- zrobią najtaniej i full service :) tylko trzeba poszukać takich z dużym samochodem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

przeprowadzki poznań tanio-oferujemy tanie przeprowadzki na każda kieszeń.Naprawdę warto skorzystać z naszej oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma studencka będzie tania,ale czy aby na pewno solidna? Najlepiej jeżeli wypowiedzą się forumowicze z Wielkopolski,oni na pewno znają kilka dobrych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeprowadzki firm Poznań to coś dla urzędników. Jeśli chcecie przenieść siedzibę swojej firmy, to warto wykorzystać pomoc specjalistów w tej dziedzinie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2011, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę śmiało polecić firmę Chipet. Przeprowadzałem się z nimi już kilkukrotnie i za każdym razem wszystko poszło idealnie i szybko. Mają zniżki dla studentów:D
Link: [url]Przeprowadzki Poznań

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2012, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten post był edytowany przez kosa13 dnia: 23 sierpnia 2012, 13:27
Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu jest kilak takich firm,myślę że w pierwszej kolejności patrz an cenę oraz poczytaj opinię na temat solidności,tak aby mieć pewność co to za ludzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >