jaką lodówkę wybrać?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 czerwca 2009, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
proszę was poradźcie mi jaką lodówkę wybrać? jakiej firmy i na co zwrócić uwagę przy wyborze. Potrzebna jest mi duża lodówka, bo rodzina też jest duża (7 osób) :wink: . a więc jaką firmę proponujecie?
czekam na wasze podpowiedzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2009, 03:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe, ale do jakiej kwoty? Bo można kupić i za 1500 i za 6000zł, tak samo jaki ma być kolor, obojętne? Z firm to szukaj wśród wiodących producentów wybór jest szeroki, ja zdecydowałam się na wolno stojącą od franke, głównie przez wygląd i niezawodność. Z funkcji to patrz czy jest no frost, klasa energetyczna najlepiej A+, dobrze jak ma 2 agregaty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2009, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam Polar i dobra jest tania i sama się rozmraża od czasu do czasu

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2009, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiscie polecam Electrolux.. Jak lodowka ma byc na 7 osob, to przede wszystkim musi byc spora :) Jak macie wieksze fundusze na ten cel, to mozna kupic dwudrzwiowa - robi wrazenie :)

_________________
Penny-Dobroszyce Sp. z o.o. - technologie tartaczne, folie strech, obrabiarki do drewna i inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2009, 01:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Gosia W teraz jest pomieszanie z poplątaniem jeśli chodzi o lodówki, część znanych marek to już jedzie tylko na opinii (czyli czas życia przewidziany do 5 lat...). Dlatego tym razem podczas wymiany szukałam raczej czegoś tańszego w miarę prostego jeśli chodzi o budowę (bez dużej ilości bajerów) padło na największy model z mpmu, i po 8 miesiącach póki co sobie chwalę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2009, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Często to nie znaczy zawsze, przed zakupem dobrze przewertować internet którego zasoby są olbrzymie, popytać znajomego serwisanta który się zajmuje naprawą lodówek i można spokojnie coś wybrać. Sporo funkcji ułatwia życie, ponad to czasem biały kolor to za mało jeśli ma się kuchnie w bardziej określonym stylu...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

raczej niewielu ludzi ma kasę na podwójną lodówkę chociaż na pewno robi wrażenie mój brat kupił teraz Eletrolux w inoxie lodowka jak lodowka ale wyglada ciekawie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2009, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

m_kwiecien to, że są drogie to raz, a umiejscowić takiego kolosa to druga sprawa nie wszędzie wejdzie.

Lidia nie było nic napisane, że ma być inox, także to chyba znaczy obojętnie, tak samo nie trzeba wydawać 3 tys. złotych, żeby kupić sensowną lodówkę. Zapłaciłam z dostawą 1400zł i pracuje elegancko, może nie ma no frost, ale dzięki temu ma większą pojemność i niższe zużycie energii, co kto woli.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2009, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

TYLKO NIE INDESIT. Kupiłem 2 lata temu Indesita i powiem szczerze - tragedia. Pordzewiała w wielu miejscach, zapycha się co chwilę odpływ skroplin, bo to bezszronowa... Lodówka moich rodziców, która ma 25 lat wygląda lepiej. Odradzam szczerze IndeSHIT !
Pisałem do nich w sprawie szybkiego rdzewienia - olali mnie i napisali, że to może się zdarzać. Uważajcie na to badziewie, chyba, że chcecie za 2 lat wymieniać na nową :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2009, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego nawet nie starałam się szukać do 1400zł lodówek z no frost bo tak się nazywa ta funkcja. Sporo rozwiązań jest nowych nic nie wiadomo na temat ich trwałości powiedzmy w okresie 7-8lat, nie chciałabym być osobą które musi przecierać szlaki i je testować, wolę kupić sprawdzone rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >