jaka otwornica do gresu ?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 listopada 2009, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,zajmuję się remontami i wykończeniami od wielu lat. Robiłem wiele łazienek,jednak teraz mam do zrobienia całą łazienkę w gresie. Z otworami w glazurze nie było żadnego problemu,jednak teraz nie wiem jakiej otwornicy użyc do twardego gresu? Proszę o radę(do betonu czy inna). Z góry dzięki,pozdrawiam kolegów po fachu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2009, 04:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wykonywania otworów w gresie są specjalne koronki diamentowe. Ostatnio widziałem w Castoramie jakąś chińszczyznę za nieduże pieniądze ale nie polecałbym. Ja osobiście używam od wielu lat z powodzeniem profesjonalnych koronek firmy RUBI. Kilka lat temu zapłaciłem za cały zestaw w walizce 2500 zł. Zestaw nazywa się Foragres. W skład zestawu wchodzi specjalna prowadnica do wiertarki oraz koronki o średnicach 20/28/35/50/65/75/100 i 120. Średni czas wykonania otworu w gresie nie przekracza 1 minuty. Używam też innych narzędzi RUBI do obróbki glazury i mimo wysokich cen uważam, że się opłaca. Narzędzia są naprawdę nie do zdarcia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2009, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za radę, jakoś sobie poradziłem kątówką i papużkami z dobrym skutkiem,ale na przyszłośc zainwestuję w taki zestaw bo na pewno warto, pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Od pewnego czasu korzystam tylko z otwornic Starrett. Zdecydowanie wyższa półka i to widać już podczas pracy. Elegancka, gładka powierzchnia cięcia, duża głębokość cięcia, trwałość. W niezłej cenie takie otwornice z trzpieniami można zamówić na stronie www.otwornice.com.pl. Jeszcze nie miałem u nich problemów z dostawą, zawsze produkt docierał zgodnie z umówionym terminem.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2016, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

do gresu jest specjalna zobacz na https://otwornice.com.pl/ na pewno warto zainwestować w lepszą jakościowo bo gres też tani nie jest a jak go zniszczysz to klient pójdzie w koszta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2018, 01:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik doityourself napisał: a jak go zniszczysz to klient pójdzie w koszta.
W KOSZTY!!!!!!!!!!!!KOSZTY!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2021, 03:14

Zgadzam sie: good 0 bad

tinder login, what is tinder
tinder website

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2021, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

tinder dating app , tinder app
what is tinder

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2021, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

loans fast
best loans

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2021, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

gay and nonbinary dating site
savannah gay dating
free gay teen dating site

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >