jaka pompa do studni????

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 października 2008, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka pompe zastosowac do zasilania domu w wode uzytkowa ?Studnia jest w odległości 12 m od domu i wykopana na głębokość 10m

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2009, 04:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

W ofercie naszego sklepu posiadamy również pompy ciepłownicze, pompy do wody i ścieków oraz pompy domowe takich firm jak Alteh, Grundfos, LFP oraz SFA Poland. Obecnie nie ma wymienionych produktów na stronie naszego sklepu ale jesli bedzie Pan zainteresowany mogę przesłać szczegółową specyfikacje w/w przedmiotów. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2013, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

mam podobny problem, też nie wiem jaką pompę wybrać, czytałem, że pompa do studni zds jest dobra i niezawodna, to taki niby mercedes wśród pomp, ale chciałbym poznać więcej szczegółów na jej temat nim zdecyduję się na zakup

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2013, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

pompy zds są naprawdę polecenia- kosztują trochę więcej niż inne, ale za o są naprawdę bezawaryjne

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2013, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

pompa zds nie wymaga łącznika ciśnienia oraz zbiornika membranowego, czyli mamy nie tylko oszczędność miejsca, ale również czasu i pieniędzy, pompę wystarczy podłączyć do prądu i tyle

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam wybranie sie do specjalisty na przyjklad www.hydroel.com.pl wydaje mi sie, ze to bedzie dobre rozwiazanie dla osob, ktore szukaja odpowiedzi na pytania dotyczace studni. geolodzy w tej firmie sa naprawde na wysokim poziomie i pomoga jak bedzie trzbea

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj w ofercie firmy Hydro-Tor (http://hydro-tor.pl/). Z tego co sie orientuję to mają pompy w swoim asortymencie. Więc odezwij się do nich, a na pewno znajdą coś, co spełni twoje oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem pompy w ofercie firmy Bipromasz (http://www.bipromasz.pl/), więc proponuję albo poszukać u nich na stronie internetowej, albo się zgłosić do nich bezposrednio. Mają dość długi staż na rynku, więc myślę, że mają doświadczenie w tym temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2015, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim sprecyzuj jaki budżet posiadasz na zakup pompy do studni głębinowej i wtedy doradzimy coś najbardziej odpowiedniego,czekamy na szczegóły.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

sprawdźcie sobie ofertę http://www.sunenergy.pl/ - jest naprawdę w porządku i jak człowiek dobrze poszuka, to na pewno znajdzie coś więcej dla siebie i dla swoich czterech kątów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >