jaka szafa?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

3 kwietnia 2018, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jest miejsce to jak najbardziej. Im większa tym lepsza. Ale wiadomo - bywa różnie. Więc jeśli nie ma miejsca warto poszukać szaf tego typu https://www.promarkmeble24.pl/category/szafy- szafy-narozne czyli szaf narożnych. Zawsze to trochę miejsca dodatkowego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2018, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałabym szafę z drzwiami przesuwnymi. Jest wygodniejsza w użytkowaniu. Ja posiadam taką od firmy www.bumeb.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2018, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa to dość ważny wybór, jest to istotny mebel i warto żeby był po pierwsze solidny, a po drugie ładnie się prezentował.W przypadku kiedy zależy Co na większej szafie to polecam wybrać przesuwaną garderobę.

Ten post był edytowany przez Ratanland.pl dnia: 13 września 2018, 12:53
Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam udało się taką kupić do pokoju córki. Super mebel z mebledoktor24.pl, przede wszystkim jest drewniana, porządnie wykonana, co widać było już na piewrszy rzut oka. Na takie meble przynajmniej nie szkoda wydać pieniądze, bo wiadomo, że posłużą wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2019, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się na szafę przesuwną do zabudowy. Mieliśmy ograniczoną przestrzeń, więc takie rozwiązanie było dla nas strzałem w dziesiątkę. Szukaliśmy w internecie odpowiedniej firmy i trafiliśmy na Indeco https://www.indeco.pl/. Jakościowo - ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2021, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

help writing a essay
topics to write about for an essay
example of an essay

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2024, 01:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo spodobała się stara szafa trzydrzwiowa, którą dostałam po babci. Jest trochę zniszczona upływem czasu, ale wiem że przy odpowiedniej wiedzy i odrobinie pracy będę mogła ją odrestaurować i będzie wyglądała świetnie jak dawniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >