jaka więźba dachowa?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

1 czerwca 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak, szczególnie że w Braas możesz uzyskać 15 lat gwarancji systemowej wiec warto zrobić wszystko zgodnie według producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2017, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o więźbę dachową to opierałem się na ofercie http://www.mat-bud.szczecin.pl/ , których drewno jest bardzo wysokiej jakości. Wcześniej miałem okazję zamawiać od nich drewno podłogowe, które okazało się równie wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą więźbę dachową zamówiłem od firmy www.sylmag.com.pl, która znajduje się w Markach pod Warszawą. Sprzedają więźby dachowe, realizowane według indywidualnych zamówień.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecić www.debinski.pl to firma, która oferuje usługi dekarskie oraz ogólnobudowlane od wykonania więźby dachowej, aż po przykrycie dachu różnymi materiałami. Serdecznie ich polecam bo jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Musicie się rozejrzeć za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą więźby dachowej. Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to osobiście mogę wam polecić www.trans-trak.com.pl Oferują solidną więźbę w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2018, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości pokrycia dachowego to postawiłbym jednak na certyfikowanego dekarza Braas który będzie w stanie wykonać Ci pewny dach na lata, ale również ich produkty ze względu na jakość wykonania elementów, trwałych kolorów dachówek i blachodachówek oraz jedne z najniższych nasiąkliwości materiału i zabezpieczenia przed porastaniem i zabrudzeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcecie mieć solidny dach, to polecam zrobić konstrukcję z wiązarów łączonych technologią MiTek, czyli bez użycia gwoździ, za pomocą płytek kolczatych. Firma http://binder-projekt.wloclawek.pl/ zrobi ci bez problemu projekt takiego dachu, a także poleci ci najlepszego wykonawcę. Bo nie każdy dekarz, będzie taki dach potrafił postawić. A jest bardzo ważne by robił dach ktoś kto faktycznie ma doświadczenie w tego typu konstrukcjach. Wtedy masz pewność, że dach będzie naprawdę porządnie zrobiony i będzie ci służył przez wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Najtańszy dach w utrzymaniu i w okresie już kilku dekad to właśnie dachówka ceramiczna i to jest raczej niepodważalne bo większość osób tak stwierdzi. Warto wybierać własnie te pokrycia szczególnie, że ich ceny nie są tak duże a dachówki betonowej są bardzo zbliżone do słabych blachodachówek, a do tego nadal posiadają 30 letnią gwarancję.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2019, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmę oferującą solidną więźbę dachową jest www.ardi.com.pl Jeżeli zależy wam na drewnie wysokiej jakości to polecam wam się z nimi skontaktować. Firma ta ma swoja siedzibę w Poznaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie zdecydowałem się na dach dwuspadowy który będzie dużą wygodą i jednocześnie najtrwalszym rozwiązaniem. Jeżeli będziesz na etapie doboru pokryć dachowych to sprawdźcie propozycje od Braas w zakresie dachówek ceramicznych i cementowych, a od niedawna również blachodachówek panelowych Decra i Quadro które są świetna opcją w zakresie pokryć lekkich.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też