jaki dywan i czy w ogóle musi być?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

7 sierpnia 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kto uważa....ja mam dzieci i wykładzina czy dywan bardzo zdają egzamin jak dzieci całymi dniami siedzą na podłodze. Kupiłem drewnianą podłogę z http://www.top-dach.com.pl/podlogi-drewniane/ i zależało mi na tym, żeby podłoga nie została zdewastowana i dla tego ja mam dywany :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2017, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli uważasz, że dywan popsułby estetykę podłogi to nie kładź go. Jeżeli podłoga jest na tyle reprezentatywna i chcesz ją pokazywać to dywan nie jest konieczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem wykładzinę dywanową od www.abc-podlogi.eu. Prezentuje się pięknie, wygląda jak dywan, a jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie cierpie dywanów, szczególnie w pokojach nie będących salonem, bo tam mysle ze dywan wypada położyc

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to nie kwestia tego, co wypada, a co nie. Ja się kieruję tylko moim gustem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2017, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie w każdym przypadku może być potrzebny, ale również potrafi dodać fajnego efektu w pokoju. Ogromny wybór dywanów znajdziesz w https://fortero.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2017, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś nie jestem przekonany do dywanów, po co zasłaniać piękną podłogę, no i wydaje mi się, że bez dywanów to jakoś tak czyściej jest nawet.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywan nie jest przymusem i można z niego całkowicie zrezygnować. Jenak można też wyznaczać nim fajnie przestrzeń wypoczynku


piękne drzwi wewnętrzne

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że w tym przypadku najwięcej zależy od Twojej koncepcji i wizji wystroju. Jeżeli podoba ci się goła podłoga to moim zdaniem może to zostać.


www.TechnikaWody.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywany ponadto tłumią dźwięki, co w bloku np. jest nie bez znaczenia. Poza tym są bardzo modne, np. dywany plecione są super we wnętrzach w stylu skandynawskim. Dla mnie dywan dodaje dużo aranżacji, pod warunkiem, że jest ładny i fajny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 68 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Malowanie mebli sosnowych Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >