jaki producent styropianu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

1 sierpnia 2013, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja bym to jednak poszedł na te targi budowlane w Warszawie, we wrześniu, rejestracja jest darmowa dla odwiedzających, a będzie można obejrzeć produkty najlepszych firm w Polsce no i oczywiście podpytać się

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2013, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie system ociepleń i styropian wziąłbym pod Termoorganiki, najchętniej z grafitowym styropianem o lambdzie 0.031 i grubości 12-15 cm. Bajka:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2013, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś ociepla budynek styropianem i ma dylemat jaką firmę wybrać to warto zalukać na stronkę http://www.gwarantowanystyropian.pl/ . Bardzo przydatny serwis, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat tego materiału. Ja dotychczas nie wiedziałem że im cięższy styropian to lepszy. Lepiej kupić od rzetelnych producentów niż jakąś taniochę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2014, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiscie też polecam te styropiany termo organiki, ja położyłem ten w kropki we wrześniu, już widzę różnicę z poprzednim rokiem, w porfelu i w powietrzu w domu

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2014, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest porównać sobie paru producentów i nie oszczędzać na dobrej jakości styropianie. Wiadomo że później odbije się to na koszcie ogrzewania.



Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza

Ten post był edytowany przez matskl dnia: 26 stycznia 2014, 13:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2014, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez względu na ostateczny wybór producenta styropianu, zawsze warto wstępnie sprawdzić jakość wyrobu przed zakupem. Wystarczy zważyć paczkę styropianu, określić jej gęstość i porównać ją z minimalną gęstością podaną na opakowaniu Członka Programu "Gwarantowany Styropian", lub z gęstością rekomendowaną przez PSPS, podaną na stronie internetowej Stowarzyszenia.
Obecnie, dla standardowych objętości paczek styropianu, tj. 0,3 m3, można też odczytać z Tabeli gęstości PSPS minimalną wagę paczki w kilogramach.
Więcej na stronie PSPS.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Kłade różne styropiany i przychylam się do tego, że najlepiej wybierać te z rekomendacją ITB, bo reszta to chłam. Termo Organika ma rekomendację i dobrze się ją kładzie, szczególnie ze swoim całym systemem, ale brałem też system mieszany i tragedi nie było.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość styropianu jest najważniejsza, lepiej wydać więcej, a potem mieć większą oszczędność. Położyłem u sibie na ściany i fundamenty Termo Organikę i myslę, że sam sobie sprawdziłem tego producenta jakość, bo zauważyłem kolosalną oszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy tylko przy styropianach Termo Organiki jest oszczędność, czy przy tych styropianach największa? Czy ktoś ma porownanie co do oszczędności w złotówkach w przełożeniu na prodeucenta?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem mamy styropian od Termo Organiki i obliczyliśmy, że w tym roku rachunki za ogrzewanie mieliśmy o 2800 zł mniejsze niż roku temu. Więc nie żałujemy, że ociepliliśmy dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >