jaki system alarmowy do domu?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 marca 2010, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W ubiegłe wakacje w mojej okolicy była seria włamań więc postanowiłem profilaktycznie zająć się ochroną domu. W związku z tym mam parę pytań. Jakiej firmy system alarmowy będzie najlepszy? Jaki może być jego orientacyjny koszt? Co w skład takiego systemu wchodzi? czy też lepiej nie bawić się w takie rzeczy, a zainstalować po prostu monitoring i wykupić ubezpieczenie? Prosiłbym o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm... moim zdaniem monitoring jest dobrym pomysłem choć troche kosztownym, a co do alarmów najprostrzym, najtańszym i jednym z lepszych rozwiązań jest po prostu zamek szyfrowy. Mogę polecić taki jeden model. Tutaj jest link do niego]
http://www.napad.pl/katalog/info-293-Zamek-szyfrowy-Roger-SL 2000F-VP.htm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz wybrać system alarmowy, który będzie wszczynał alarm podczas wykrycia ruchu w domu. Składa się on wtedy z poszczególnych czujników ruchu, centrali alarmowej, manipulatora i syreny. Dodatkowo do centrali można podłączyć czujniki otwarcia drzwi i okien. Możesz także połączyć swoją centralkę z centralą agencji ochrony, wtedy system automatycznie ich powiadomi.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2012, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Sądzę że najlepszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie paru czujek + wykupienie abonamentu na ochronę.
Jeżeli chodzi o system alarmowy to polecam sklep www.ProTS.pl znajdziesz tam wiele produktów potrzebnych do instalacji alarmowej, w razie pytań śmiało pisz albo dzwoń- fachowo doradzimy.

Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2013, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Powinieneś zastanowić się nad fajnym systemem - optymalny dom z firmy Securitas http://www.kupochrone.pl/dom/optymalny. Jest to profesjonalny system, ze sprawdzonymi elementami, jak czujniki ruchu, Centrum Monitoringu oraz zespołem interwencyjnym. Montaż systemu jest GRATIS, w koszty użytkowania należy tylko wliczyć stały abonament. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2013, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś szuka dobrego i niezawodnego systemu alarmowego do swojego domu,to warto zajrzeć do ans www.Alarmserwis.pl mamy niezbędne doświadczenie na rynku,wiec pomożemy podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A korzystałeś może z takiego konfiguratora alarmów: http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/konfigurato r-systemu-alarmowego/ Można dzięki niemu dobrać jak najbardziej odpowiedni dla siebie alarm. Obecnie jest tak dużo różnych rozwiązań, że na pewno znajdziesz coś dla siebie ;)
Sam jestem posiadaczem czujek podłączonych do centrali i myślę, że zapewniają one bardzo dobrą ochronę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2013, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie najlepszym systemem jest monitoring posesji, może nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale najbardziej skuteczne, gdy masz monitoring to przestępcy boją się nawet podejść do domu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2013, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytałem wczoraj artykuł na Dominteligentny.pl dotyczący zabezpieczeń domu i okolic domu. Bardzo ciekawa publikacja o niewidzialnej ochronie domu.Polecam dla zainteresowanych tematem zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2013, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Już prosty alarm na czujkę z monitoringiem sygnału jest lepszy, niż totalny brak zabezpieczenia. Warto zatem pomyśleć o czymś takim. Tym bardziej, że ceny zaczynają się już naprawdę od niskich kwot - za tysiąc złotych netto w firmie SMA można już założyć prosty system z półrocznym abonamentem na monitorowanie sygnału gratis. Więc nie są to już duże pieniądze, a jednak człowiek lepiej śpi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >