jaki wybrac samochod? pomocy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

28 stycznia 2018, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, troche goni mnie czasem bo moje autko powoli przestaje mnei sluchac dlatego rozgladam sie za nowym. Bardzo prosze o pomoc w wyborze nowego samochodu, najlepiej takiego niezawodnego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2018, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli lubisz sie poruszać dużymi samochodami to SUV, a jak czym mniejszym to może peugeot 208? Najlepiej będzie jak wybierzesz się do salonu i sam zdecydujesz co chcesz. Radzę Ci się pospieszyć bo akcja wyprzedaży nie będzie trwała wiecznie, a wiadomo że każdy chciałby zaoszczędzić trochę kasiorki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2018, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej znaleźć sprawdzone miejsce, które zajmuje się sprzedawaniem samochodów. Jeżeli mieszkacie w Trójmieście to polecam wam www.eurocarexpert.pl w Gdyni. Samochody używane, które sprzedają pochodzą ze sprawdzonych miejsc.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2018, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór samochodu zależy od tego do czego będzie nam potrzebny i jaki rodzaj samochodów lubimy. Ja zdecydowałem się na Jeepa. Fajne auto, którym można pojechać w teren i które poradzi sobie z zimowymi zaspami na chodnikach. Swój samochód zakupiłem w salonie http://edmark.com.pl/ który znajduje się w Warszawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >